Останні новини

На Тернопільщині партія влади порушує закон?

Fesyk111Цими вихідними партія влади зазнала повного фіаско на виборах до Борщівської об’єднаної територіальної громади. І це, незважаючи на «зоряний» політичний десант в особі голови ОДА Степана Барни, голови обласної ради Віктора Овчарука, Народних депутатів України Олега Барни, Романа Заставного, Ігора Побера, які  майже щоденно в Борщеві вели агітацію за провладного кандидата на міського голову та свою політичну силу.

Та виявилось, що цього замало і, як наслідок, принизливе третє місце БППістів в депутатських перегонах і програш посади голови міста головному конкуренту з «Батьківщини». Ймовірно в столиці висловили сильне незадоволення такою роботою місцевої провладної політеліти, бо  з понеділка в округах, де мають відбутися вибори до громад уже в найближчу неділю, закипіла «шалена» робота і часто-густо з порушенням закону.

Для прикладу,   чинний Залозецький селищний голова та  кандидат на  цю посаду від БПП Любомир Фесик разом з директором Залозецької загальноосвітньої школи та кандидатом в депутати до Залозецької селищної ради від БПП Ярославом Нечаєм  сьогодні проводили зустрічі з виборцями в селах Піщани та Ратищі.  Все б нічого, але ні один, ні другий офіційно на період виборчої кампанії у відпустку не пішли. А не пішли, бо при посаді легше тримати «руку на пульсі» , простіше «обробляти» виборців та обіцяти всілякі блага в майбутній об'єднаній громаді. Але найдивніше те, що на такі порушення Закону України «Про місцеві вибори» не реагують ні у територіальній виборчій комісії, ні у  районному управлінні освіти хоч впевнений, що знають про такі речі та їх неприпустимість.  

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…