Останні новини

В Гусятинській районній прокуратурі серед правоохоронних органів проведено міжвідомчу нараду

31 липня 2015 року, в  Гусятинській районній прокуратурі відбулася міжвідомча нарада працівників прокуратури, співробітників кримінально-виконавчої інспекції та правоохоронних органів Гусятинського району.  

На порядок денний виносилось питання: стан протидії рецидивної пенітенціарної злочинності, дотриманні спеціальних обмежень, спрямованих на запобіганні і протидію корупції, здійснення контролю за поведінкою засуджених, та особами яким обрано міру запобіжного заходу-домашній арешт, здійснення розшуку засуджених осіб, які ухиляються від відбування покарань за перше півріччя 2015 року.

Начальник Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області  С.П. Якубів  зазначив, що завдяки проведеній спільній роботі працівників Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, прокуратури та міліції у 2014 році та протягом  7 місяців 2015 року  не допущено вчинення повторних злочинів серед підоблікових інспекції.  Також звернув увагу на вжиття вичерпних заходів щодо проведення подальших розшукових заходів органами карного розшуку.

За результатами наради було оформлено постанову міжвідомчої наради, якою визначено керівникам правоохоронних органів Гусятинського району вжити додаткових заходів, щодо підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…