Останні новини

Депутат міськради Сорокаліт розійшовся не на жарт

deputat SorokalitДепутат міськради Іван Сорокаліт розійшовся не на жарт. Вочевидь «сильне» емоційне враження на нього справила оповідка «Про файне царство казка і бунтаря Іваська», яка останніми днями стала популярною на тернопільських інтернет-просторах, в якій він побачив себе і яка дала  йому поштовх і натхнення для подальших дій.

Ось тому і прийшла «раднику-бунтарю, який окріп в ногах і поглядах своїх далекоглядних» (цитата з відомої оповідки) думка, що прийшов час увійти в історію місцевого самоврядування, та що там місцевого-вседержавного, як визначний реформатор, новатор-революціонер, такий собі Максиміліан Робесп’єр тернопільського «розливу». І хоч французький  політик погано закінчив (його разом із соратниками стратили на гільйотині), нашого народного обранця це не лякає: кінець-кінців ми живемо не в епоху середньовіччя, а політичне забуття поки є Facebook (і півтора десятки ярих фанатів-коментаторів відео-комунальника) Івану Леонідовичу не загрожує. Тому і взявся пан Сорокаліт  «реформувати»  регламент міської ради. Суть його «революційних змін» зводиться до того, що депутат повинен мати більше повноважень, зате менше звітувати перед своїми виборцями, а то і взагалі «відморозитись» від них. А ще народні обранці більше не хочуть погоджувати свої проекти з профільними управліннями і раз в місяць, а не раз в квартал, як це передбачено в діючому регламенті, проводити сесію  по земельних питаннях. Загалом Іван Леонідович у своєму проекті намагався поєднати приємне з корисним та ще й справити враження на опонентів, «щоб усі боялись та не насміхались» ( цитата з відомого мультика про «Капітошку»). З упевненістю можна констатувати той факт, що  найкращий комунальник міста зі всією глибиною (ну дуже глибоко) прочитав Закони України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування» і на світ в скорому часі мають з’явитися нові «перли» його авторства. А вже після цього свої сили можна спробувати і на виборах до Верховної Ради України. Хоча ні, з «таким потенціалом» даєш Президентську кампанію!

P.S. Днями інтернет-ресурси опублікували звернення купки міських депутатів про те, що їхню роботу та ініціативи на користь громади невірно трактують та перекручують журналісти кількох видань у Тернополі.  За нашою інформацією, його авторство належить знову ж таки Івану Сорокаліту, хоча підписався він другий. (Першого підписанта до уваги не берем, бо він  «спєц» в сільському господарстві). Традиційно «найпорядніший» депутат знайшов найнепорядніших і підступних ворогів, які «мочать»  чесних та непідкупних служителів народу та борців за демократію. Якщо так піде і дальше, то ми станемо свідками великого дива не тільки в Тернополі, але і в Україні – шанованого Івана Леонідовича канонізують ще за життя, якщо не Церква, то побратими разом з фан-клубом це точно.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…