Останні новини

Розвал команди Порошенка на Тернопільщині

cubylskuy kypriy3 серпня Тернопільщину відвідав один з лідерів політичної партії УКРОП Віталій Купрій. Перебування народного обранця пройшло за стандартним набором заходів: презентація партії, благодійна акція, ефір на місцевому телебаченні, але один пункт програми потребує більш детального заглиблення, а саме благодійний візит до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації.

На фото, яке є у вільному доступі на сторінці тернопільського осередку партії УКРОП (https://www.facebook.com/party.ukrop.ternopil) присутній Андрій Цибульський, який і організовував приїзд столичного політика. Офіційно - Андрій працює помічником-консультантлм народного депутата України Ігора Побера, члена депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=15680), а, як відомо, політична партія УКРОП декларує свою опозиційність теперішній владі.

Можливо, Ігор Побер просто допомагав з приїздом представникам партії УКРОП, можливо допомагає в розбудові партії в Тернопільській області, або ж переходить в партію УКРОП (перестрибувати з партії в партію йому не вперше), але найбільш імовірно, просто хоче розставити «яйця» в різні корзини.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…