Останні новини

Заява ГО "ДІЯ" з приводу силового розгону "Блокади Донбасу" у Кривому Торці

Symvolika DIYA na saitПротягом останнього часу ми бачимо, що політика державної влади полягає виключно у реагуванні на виклики та протестні настрої. Щоб влада згадала про окупований Крим, знадобилася блокада. Щоб привернути увагу політиків до ситуації із торгівлею з тимчасово окупованими територіями - знадобилася блокада.

А до того, як стався черговий вибух суспільства, набагато простіше було ігнорувати проблему, ніж її вирішувати.

З перших днів війни прогресивна частина української громади вимагає чітких формулювань та характеристик для окупантів, війни, окупації, колаборантів та ін. На третьому році війни в  суспільстві існує гостра потреба назвати нарешті речі своїми іменами і привести чинне законодавство у відповідність з реаліями.

Тому Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України мусять бути терміново прийняті всі необхідні регуляторні акти, які мають внести ясність до цього питання. Зокрема, внесені правки в Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а його дія розширена на територію тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Виписані всі необхідні переліки, положення та порядки для максимального спрощення гуманітарних процесів у регіоні та унеможливлення процесів кримінальних.

Потрібно також забезпечити максимальну прозорість та публічність цих процесів, щоб унеможливити або звести до мінінмуму непорозуміння між владою та громадянським суспільством.

В світлі останній подій вимагаємо:

  • Врегулювання конфліктних питань торгівлі з державою-окупантом та тимчасово окупованими територіями на всіх рівнях законодавства.
  • Недопущення силових заходів та кримінального переслідування активістів «Блокади Донбасу».
  • Зміну керівництва МВС та профільних відділів СБУ на таке, яке здатне налагодити ефективну боротьбу із контрабандою товарів та реально вплинути на рівень злочинності у прифронтовій зоні.

Ми закликаємо патріотичні опозиційні сили до об'єднання, з метою убезпечення держави від реваншу так званих "опоблоків" - залишків старої віджилої системи, які все ще знаходять підтримку на виборах і час від часу підіймають голови.

Тільки виважена, усвідомлена більшістю чітко визначена позиція і наполеглива діяльність по її реалізації приведуть нас до перемоги!

Голова правління ГО "ДІЯ" А. Шараскін (Богема)

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…