Останні новини

Мер Тернополя взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України

17424849 1374371629249804 4666757200227851311 nМер Тернополя разом з іншими керівниками адміністративних центрів взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України (АМУ). Нарада відбулася під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Під час засідання з керівництвом уряду було обговорено питання впровадження медичної реформи та формування госпітальних округів, підвищення тарифів на електроенергію для міського електротранспорту, енергозбереження та інші питання роботи органів місцевого самоврядування.

Серед іншого присутні порушили питання про скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів. Адже, на думку членів правління, скасувавши цей акциз, Уряд може поставити під загрозу стабільність наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.

Також було обговорено та запропоновано Уряду механізм, яким чином забезпечити надходження до бюджетів усіх міст та як проконтролювати повноту сплати акцизного збору, щоб міста мали можливість забезпечити надійне функціонування галузі освіти, медицини та повноцінне проведення поточних та капремонтів у своєму місті.

Керівництвом Уряду та профільним міністром було наголошено на необхідності введення в дію котелень на альтернативах видах палива, тому вони схвалили діяльність і Тернопільської міської ради, і інших органів місцевого самоврядування, які переходять на альтернативні види палива.

Сергій Надал на засіданні запропонував програму розвитку міського електротранспорту.

«Відповідно до програми, передбачається встановлення пільгового тарифу плати за електроенергію для підприємств міського електротранспорту, а також впровадження державної програми, за якою міста змогли б купувати нові тролейбуси за пільговими відсотками по кредиту», - зазначає міський голова.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...