Останні новини

Мер Тернополя взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України

17424849 1374371629249804 4666757200227851311 nМер Тернополя разом з іншими керівниками адміністративних центрів взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України (АМУ). Нарада відбулася під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Під час засідання з керівництвом уряду було обговорено питання впровадження медичної реформи та формування госпітальних округів, підвищення тарифів на електроенергію для міського електротранспорту, енергозбереження та інші питання роботи органів місцевого самоврядування.

Серед іншого присутні порушили питання про скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів. Адже, на думку членів правління, скасувавши цей акциз, Уряд може поставити під загрозу стабільність наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.

Також було обговорено та запропоновано Уряду механізм, яким чином забезпечити надходження до бюджетів усіх міст та як проконтролювати повноту сплати акцизного збору, щоб міста мали можливість забезпечити надійне функціонування галузі освіти, медицини та повноцінне проведення поточних та капремонтів у своєму місті.

Керівництвом Уряду та профільним міністром було наголошено на необхідності введення в дію котелень на альтернативах видах палива, тому вони схвалили діяльність і Тернопільської міської ради, і інших органів місцевого самоврядування, які переходять на альтернативні види палива.

Сергій Надал на засіданні запропонував програму розвитку міського електротранспорту.

«Відповідно до програми, передбачається встановлення пільгового тарифу плати за електроенергію для підприємств міського електротранспорту, а також впровадження державної програми, за якою міста змогли б купувати нові тролейбуси за пільговими відсотками по кредиту», - зазначає міський голова.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…