Останні новини

Тернопільським депутатам погрожують бандити з бригади екс-«смотрящого» Януковича

zemelna mafiia ternopil 492Після ухвалення на сесії міської ради Тернополя змін до Генерального плану міста розпочалася справжня «травля» депутатів. Ситуація дійшла до того, що їм погрожують фізичною розправою. 

Нещодавно в центрі Тернополя біля пам’ятника Івану Франку повісили опудало з розрубленою свинячою головою. Опудало мало показати всім депутатам, які проголосували за Генплан, що з ними можуть зробити невідомі «активісти». Паралельно у соцмережах депутатам активно погрожують за їх позицію. Доходить до того, що депутатів обіцяють повісити біля опудала. Мета цієї кампанії зрозуміла – методом залякування змусити депутатів відкликати свої голоси за Генплан. Однак, не всі розуміють ХТО і ЧОМУ організував таку «травлю». Спробуємо дати відповідь на ці питання.

Бандити з проти міської ради

Щоб зрозуміти, хто стоїть за тиском на депутатів, треба згадати, хто найбільш активно бореться проти Генплану Тернополя. Це не окремі депутати-крикуни, навіть не фракції та партії. Це добре відомий «у вузький колах» кримінальний авторитет, який у буремні 90-і роки заснував банду «Аракс», займався рекетом та «кришуванням». У свій час він навіть провів шість років у тюрмі в Іспанії за той же рекет. Колишній рекетир активно повернувся у тернопільське політичне та економічне життя у 2010 році, коли президентом України став Віктор Янукович. За інформацією генерала міліції та відомого українського поліція Геннадія Москаля, цю особу Віктор Янукович призначив «смотрящим» у Тернопільській області. 

Керівник «Араксу» збирав гроші з підприємців, «віджимав» бізнес на користь «сім’ї» Януковича. Звичайно дещо залишав і собі. Найбільш амбітні плани «смотрящого» від Януковича стосувалися будівельного ринку Тернополя. Він планував привести у Тернопіль будівельні фірми пов’язані з сином Януковича Олександром (Саша Стоматолог). Саме ці фірми мали захопити ринок житлового будівництва, а керівник «Араксу» за свої відсотки гарантував Януковичу-молодшому «вибити» необхідні для будівництва земельні ділянки. Захопити, «віджати» землю, підкупити чи залякати чиновника або депутата для цієї особи не було проблемою. Однак на шляху авторитета став міський голова Тернополя Сергій Надал і Генплан Тернополя. 

Генплан Тернополя зупинив земельну мафію Януковича

Генеральний план Тернополя був ухвалений у 2010 році. З того часу розвиток міста, в тому числі забудова, регулюється ані міським головою, ні депутатами, ні чиновниками, а саме цим документом. Генеральний міста – це своєрідна земельна Конституція Тернополя. Відповідно, «вибити», «віджати» землю стало нереально. 

Тому «авторитет» з «Араксу» на швидкоруч створив громадську організацію «УНСО» і почав боротьбу проти Генплану. Тут не треба плутати з партією УНСО чи добровольчим рухом УНСО. Це всього-на-всього кишенькова організація, яка експлуатує відому назву. Ця ГО «УНСО» подала у суд позов на Генеральний план Тернополя. Вони «підключили» до справи найвідоміших юристів, однак справу все таки виграла мерія Тернополя. Генплан продовжив діяти. Не змігши виграти суд, псевдо-УНСОвці почав вдаватися до силових акцій, намагаючись помститися Сергію Надалу. У 2014 році штурмували міську раду. Саме бандити з «Аракса» причетні до кампанії з залякування депутатів, які проголосували за Генплан. Їм вже просто нікуди відступати. Оновлений Генплан захистить від незаконної забудови і теперішні й майбутні території Тернополя. Земельна мафія у нашому місті залишилася біля «розбитого корита».

Земельна мафія пішла ва-банк

Саме тому бандгрупа «Аракс» кинула всі свої ресурси для скасування результатів голосування за оновлений Генплан Тернополя. Родичі керівника «Араксу» готують позов у суд та «тролять» прихильників Генплану у соцмережах. «Кишенькові» партії Тернополя після відмашки «араксовців» теж різко включилися в атаку на Генплан та його прихильників. Бандити з 90-х погрожують депутатам фізичною розправою, якщо вони не відкличуть свої голоси. 

Земельна мафія пішла ва-банк. І готова йти до кінця. Їм дуже хочеться повернути Тернопіль у 90-і роки або принаймні у часи Януковича, коли вони були господарями нашого міста. Для них всі, хто підтримує закон і порядок – це зрадники, які «заважають їм жити».

Далі буде…

Микола Савченко

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...