Останні новини

Ігор Велиган «Об’єднані галичани – це благо для України і смерть для Кремля»

Igor VelyganНове партійне об’єднання – Українська Галицька Партія стрімко увірвалась у політичне життя Тернопільщини.  Резонансна назва партії привернула увагу багатьох: журналістів, громадських активістів, політологів та пересічних тернополян. Частина з них із надією сприйняла створення політичної сили, яка взяла на себе зобов’язання захисту інтересів мешканців Галичини – українського П’ємонту. Інші ж навпаки – встигли присвоїти УГП ярлик «галицьких сепаратистів». Для того, щоб пролити світло на мету створення, програму діяльності УГП та розставити усі крапки над «і» ми вирішили поспілкуватись із головою Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії Ігорем Велиганом.

Отож, пане Ігоре, ким насправді є команда Української Галицької Партії – лобістом інтересів мешканців галицького краю, чи прихильниками чергової територіальної автономії?

Про жодні відцентрові позиції мови навіть не може бути! Це, мабуть, постарались наші недруги, спробувавши очорнити абсолютно здорову ідею західноукраїнського солідаризму.

У нас формується команда свідомих українських патріотів і державників. Серед наших членів і прихильників – громадські активісти краю, депутати місцевих рад, координатори і бійці Самооборони Майдану та багато інших. Команда підібралась і досвідчена, і ефективна. А наголос на Галичині ми робимо свідомо, адже вважаємо, що для західноукраїнського регіону настав час знову взяти на себе роль центру національного відродження, стати промоутером змін та реформ у державі.

У «Маніфесті Української Галицької Партії» чітко наголошено: «Галичани завжди вважали своєю місією розбудову України. Сьогодні, здавалося би, мрія здійснилася: Україна існує і здатна себе захищати. Та виявилося, що українська за формою держава є зовсім не українською за суттю. Замість вимріяної національної держави українців постала наскрізь корумпована, авторитарна, несправедлива держава. Існуюча надмірна централізація влади в такій розрізненій країні як Україна стала причиною того, більшість населення і цілі регіони є відчужені від політики та процесу прийняття життєво важливих рішень. Тому для нас нині абсолютно необхідним є створення політичної сили, що зможе реалізузати нашу візію України як держави, української за суттю та європейської за цінностями. І почати з Галичини. Ми, галичани, не маємо ані своєї партії, ані еліти, дбаючої про наш реґіон і представляючої його інтерес».

Для того, щоб виправити таку ситуацію і була створена наша сила. УГП – це нова українська крайова партія, яка будує свою роботу на розумінні, що боротися потрібно не з наслідками, а з причинами проблем, яких достатньо є і на місцевому рівні. Саме тому наша політика зосереджується на розвитку громад, а не на здобутті влади у Києві. Наша мета – захист інтересів та максимальний розвиток Галичини.

Ми сповідуємо християнські та європейські цінності і є носіями української національної ідеї і ми прагнемо, щоби ці ідеї ставали реальністю. Також ми розуміємо, що не зможемо змінити Україну не змінивши себе. Ми готові свій позитивний досвід передавати іншим регіонам України, після впровадження його на місцевому рівні. Ми розуміємо, що ситуація в країні є така, що коли не об’єднатися у прагненні змінити життя, то якісних перетворень не відбудеться. Ми прагнемо зламати, а не очолити систему, об’єднавши для цього всіх найкращих людей і найкращі ініціативи.

Тобто, із розвитком УГП, є сподівання, що, нарешті, з’явилась політична сила, яка візьме на себе відповідальність за стан справ у нашому краю, що місцеву владу очолюватимуть люди не прислані з центру, а ті, хто отримає мандат довіри від галичан?

Вірю, що, нарешті, так і станеться! Одне із гасел, яким ми характеризуємо нашу команду є – «Нарешті, свої!». Мабуть, в Україні не може бути більш потужнішої сили, як сконсолідовані галичани. Об’єднані галичани – це благо для України і смерть для кремля.

Мешканці нашого краю, як ніхто інший, заслуговують на право формувати достойну владу і впливати на процеси як державотворення, так і життя громади. Наша мета – це максимальна самоврядність аби кожна громада могла розпоряджатися своїми ресурсами на благо тих людей які там живуть. Якщо проблему можливо вирішити на місцевому рівні – вона там має вирішуватись. Ми за розвиток наших громад з використанням європейського досвіду, впровадження електронного врядування, зменшення чисельності державних служб і відомств, які заважають, а не допомагають людям. Ми виступаємо за зменшення кількості депутатів місцевих рад. Депутатів громада має обирати, в першу чергу за їхні професійні та організаційні здібності, добру репутацію та патріотизм. Депутати повинні стати справжніми представниками своїх громад, а виборці повинні отримати механізм відкликання депутата у разі його некомпетентності.

Насправді, попереду – клопітка і напружена робота і ми запрошуємо усіх, для кого близькі ідеали, які ми сповідуємо та проголошуємо, долучатись до нашої команди. Праці вистарчить на всіх. Зараз ми активно розбудовуємо свої осередки у всіх районних центрах Тернопільщини. Закликаю усіх, кому не байдужа доля своїх дітей та онуків, долучатись до нашої команди і разом творити добру українську справу!

uhp logo

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…