Останні новини

Грішки великого «люстратора» Деревляного

7281021111Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний, входячи в образ великого «люстратора», часто гостро критикує зловживання столичних можновладців. Однак, перебуваючи біля керма місцевого самоврядування, не від того, щоб самому нехтувати чинне законодавство України. Хоча б взяти історію з Тернопільським музучилищем.

Отже, за лобіювання пана Деревляного на розгляд сесії Тернопільської облради було винесено  питання «Про передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитку по вулиці Б.Лепкого, 5 у м.Тернополі». Депутати зі шляхетних мотивів дали можливість багаторічним мешканцям гуртожитку приватизувати помешкання: народні обранці більшістю голосів підтримали відповідне рішення. Однак згодом виявилося, що вони ускочили в халепу. Адже згідно з чинним законодавством України заборонено приватизацію студентських гуртожитків. А цільове призначення дев’ятиповерхівки на вулиці Б.Лепкого, 5 – саме для проживання студентів Тернопільського обласного державного музичного училища ім. С. Крушельницької.

Василь Деревляний, який на момент відсутності голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука виконував обов’язки очільника місцевого самоврядування краю, закріпив передачу у власність громадян житлових приміщень в гуртожитку на вулиці Б. Лепкого, 5 відповідним розпорядженням № 62  від 27 березня 2017 року. При цьому перший заступник голови Тернопільської обласної ради повністю знехтував аргументи представників юридичного відділу, які відмовлялись завізувати цей документ.

Ці дії, за словами голови фракції Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський, викликали обурення у представників депутатського корпусу облради: «Ми голосували за це рішення з тих мотивів, щоб працівники цього навчального закладу отримали свої помешкання у власність. Однак нас ввели в оману – виявилося, що там мешкає багато сторонніх осіб. Ми категорично проти того, щоб хтось дерибанив це житло. До того ж чинне законодавство держави передбачає заборону відчуження студентських гуртожитків.  А від нас, по суті, приховали статус цієї будівлі».

201011110002

Богдан Яциковський: «Нам потрібно «вовків в овечих шкурах» повиганяти з Тернопілля».

За словами Богдана Ігоровича, тут постає низка запитань не так до депутатів, а до ініціатора, який  виставив проект цього рішення на голосування та згодом узаконив його у відповідному розпорядженні: «Хто мав щодо цього власний або корпоративний інтерес, чому в даному випадку не спрацював належно апарат ради і якою була позиція її юридичного відділу? Адже хтось же повинен відповісти за ці протиправні дії. Також слід спитати, на якій підставі це було зроблено. Наскільки мені відомо, юрист відмовилася ставити візу, застерігаючи, що таке рішення є незаконним. Проте Василь Деревляний, замість того, щоб заветувати його, підписав розпорядження».

Ще одна оборудка за участю того ж Василя Деревляного також стосується Тернопільського обласного державного музичного училища   ім. С.Крушельницької. Знову ж таки, будучи біля керма облради, за короткотермінової відсутності її очільника, його перший заступник без проведення конкурсу призначив керівником цього навчального закладу Михайла Рудзінського. При цьому Василь Тимофійович порушив як положення Статуту цієї установи, так і вимоги Тернопільської обласної ради та чинного законодавства України. Як стверджує лідер тернопільських радикалів Богдан Яциковський, у пана Рудзінського уже завершився контракт і обласна рада повинна була своєчасно оголосити конкурс на заміщення вакантної посади, однак цього не відбулося:  «Конкурс так і не був оголошеним, а Деревляний за своїм підписом призначив Михайла Рудзінського виконуювачем обов’язків директора музучилища. Хоча у такому випадку в цій  установі є заступник. Його чомусь не було призначено виконуючим обов’язки керівника до проведення згаданого  конкурсу, у якому  на рівних умовах мав право брати участь і пан Рудзінський. І в цьому випадку теж усе сталося, як нам відомо, без віз юристів».

Із джерел у музучилищі, які заслуговують на довіру, також стало відомо, що вищезазначеними оборудками не обмежився інтерес фундатора партії ВО «Батьківщина» на Тернопіллі до цього навчального закладу.  Чомусь одразу після призначення нового-старого очільника музучилища кімнату в гуртожитку закладу отримала помічниця Василя Деревляного – його соратниця Наталія Терешко.

Отже, чи не варто би Василю Тимофійочу, який проголосив себе великим «люстратором», розпочати цей процес із себе коханого. У таких випадках, а їх ще чимало можна нагледіти не лише на державному, а й на обласному та місцевому владних олімпах, є доречним вислів, який недавно виголосив з трибуни Тернопільської обласної ради голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський: «Боротьбу з корупцією треба починати на місцях.  Нам потрібно необхідно «вовків в овечих шкурах» повиганяти не лише із столиці, а й з Тернопілля».

Теодозій Ринва

Повідомляє galinfo.com.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…