Останні новини

Прийняли додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму з Євросоюзом

bezvizovyi rezhymПетро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року «Про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом».

Згідно з рішенням, Кабінет Міністрів України має невідкладно вжити додаткових заходів щодо забезпечення реалізації рекомендацій П'ятої доповіді Європейської Комісії про прогрес України з імплементації Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Зокрема, йдеться про вдосконалення механізму координації та оцінки діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Плану дій, створення з використанням сучасних інформаційних технологій системи контролю та моніторингу в режимі реального часу реалізації завдань у сфері європейської інтеграції.

Урядові також доручено розробити за участю відповідних державних органів та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект про внесення змін до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення чіткого визначення підслідності органів досудового слідства.

Кабінет Міністрів має також забезпечити схвалення концепції створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства та затвердження плану заходів щодо її реалізації.

Доручено також підготувати за участю Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України із залученням представників Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України законодавчі пропозиції щодо посилення захисту свідків у кримінальному провадженні та внести на розгляд Парламенту в установленому порядку відповідний законопроект.

Міністерству внутрішніх справ України доручено невідкладно забезпечити завершення будівництва та належного облаштування пункту тимчасового розміщення біженців у м.Яготині (Київська область), а також пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, у с.Мартинівському (Миколаївська область).

У місячний строк МВД разом з іншими зацікавленими державними органами має організувати роботу з ефективного впровадження Концепції інтегрованого управління кордонами, зокрема поліпшення міжвідомчого співробітництва та обміну даними між правоохоронними органами, вдосконалення методології аналізу ризиків; технічних можливостей доступу до баз даних Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерполу в пунктах пропуску через державний кордон України.

Також МВД доручено посилити інституційну спроможність відповідних підрозділів Державної міграційної служби України щодо протидії нелегальній міграції, налагодження ефективного співробітництва з державами – членами Європейського Союзу у зазначеній сфері на міжвідомчому рівні.

Крім цього, МВД має створити віртуальний контактний аналітичний центр та базу даних про міграційні процеси для забезпечення обміну інформацією та моніторингу ситуації у сфері міграції.

Рішення РНБО містить також низку технічних доручень Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Національному банку України запропоновано подати у двотижневий строк пропозиції щодо доцільності запровадження додаткових форм державного контролю у сфері обігу електронних грошей в Україні з метою забезпечення ефективної протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Міністерству юстиції за участю Генеральної прокуратури доручено підготувати та подати у двотижневий строк до Кабінету Міністрів України для внесення на розгляд Верховної Ради законопроект про утворення державного органу з повернення активів.

Адміністрація Державної прикордонної служби України має у місячний строк вжити заходів щодо укладення міжнародних договорів стосовно організації спільного з відповідними органами суміжних держав патрулювання державного кордону та контролю у пунктах пропуску через державний кордон.

Рішення передбачає також підготовку комплексних пропозицій щодо реформування правоохоронних органів в Україні (в тому числі проектів нормативно- правових актів України), зокрема, щодо удосконалення організації взаємодії та координації діяльності правоохоронних органів, забезпечення дальшого реформування Служби безпеки України відповідно до стандартів і критеріїв держав - членів Європейського Союзу, здійснення заходів для приєднання до Шенгенської інформаційної системи.

Генеральній прокуратурі України запропоновано прискорити роботу щодо забезпечення повноцінного функціонування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...