Останні новини

Президент підписав указ про захист майнових прав

PoroshenkoПрезидент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про стан реалізації заходів щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв’язку із тимчасовою окупацією частини території України». Указ опублікований на сайті президента.

«Враховуючи необхідність додаткових заходів щодо захисту прав та інтересів, Кабінет міністрів повинен вжити невідкладних заходів щодо активізації роботи з відшкодування збитків, завданих тимчасовою окупацією частини території України», – йдеться в повідомленні прес-служби глави української держави.

Рішення РНБО містить, зокрема, вказівки на дії, до яких мають вдатися Кабінет міністрів України, міністерства закордонних справ, юстиції та інші відомства.

Уряд, за цим рішенням, має «запровадити здійснення на постійній основі уточнення розміру збитків, завданих перешкоджанням реалізації державою Україна на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя права власності та майнових прав».

На зовнішньополітичне відомство покладена, серед іншого, відповідальність за закупівлю «юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України».

Міністерство юстиції має «організувати надання правової допомоги громадянам України, права яких, у тому числі майнові, були порушені внаслідок тимчасової окупації частини території України».

Україна подала міждержавний позов проти Росії у Європейський суд з прав людини через анексію Криму.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…