Останні новини

Михайло Головко вважає, що ухвалений парламентом закон про освіту знищує державу зсередини

Golovko 0492 1Ухвалений парламентом закон про освіту суперечить інтересам українців. "Свобода" голосувала проти цього документа, оскільки він знищує державу зсередини, б'є по нашій молоді, дітям і вигідний виключно російському окупанту.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді 7 вересня 2017 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

Як зазначив свободівець, документ дає значні преференції російській мові як мові навчання, зокрема в дошкільних навчальних закладах та початкових школах. На думку націоналіста, це може становити загрозу незалежності України в майбутньому.

"Україна не забезпечила виховання нашої молоді українською мовою в Криму та на Донбасі й це породило війну та великі втрати. Чи існує країна, в якій українці можуть навчатися за бюджетні кошти інших держав? Немає. Тоді чому Україна поширює сепаратизм, забезпечуючи права національним меншинам навчатися їхньою мовою? Ми не проти того, щоби національні меншини вивчали свою мову та берегли свою культуру, але не за рахунок українського народу. Вся освіта повинна здобуватися українською мовою ‒ це одна з основних умов побудови міцної держави", ‒ заявив народний обранець.

Він наголосив і на інших серйозних недоліках ухваленого закону: скорочення кількості навчальних закладів та кількості педагогів, знищення сільських шкіл.

"Ми вважаємо неприпустимим в час боротьби українців за свою державу нав'язувати навчання російською мовою в навчальних закладах України. Тому Всеукраїнське об'єднання "Свобода" виступає категорично проти цього закону і вважає його таким, що порушує права та шкодить розвитку української нації", ‒ зауважив Михайло Головко.

Про це пише прес-служба ВО "Свобода"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Погода

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Ідея доставляти букбокси (так звані «книжкові коробки») виявилася новою і цікавою для книголюбів по всій Україні. Команда із п'яти людей створила стартап BookYourBooks — сервіс доставки книжкових сюрпризів.
Thumbnail Центр творчості дітей та юнацтва запрошує Вас та Ваших діток на «День творчої дитини», який відбудеться в неділю, 17 вересня, на Театральному майдані.
Thumbnail До редакції Часопису надійшла стаття за підписом Андрія Тернопільського. Матеріал автора подаємо без редагування.
Thumbnail Триває набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)» для українських школярів!
Thumbnail Директор ДП «Олевське лісове господарство» Олександр Бондарчук бідкається, адже має проблеми із своїм заступником - Валентином Антонійчуком. Останнього директор звільнив за порушення Закону через не виконання своїх службових...
Thumbnail Вокалістка гурту «The Fraskos» Марія Нікуліна презентувала до Дня Незалежності України власну версію української народної пісні «Розійдися, туманочку», яка дещо відрізняється від творчості гурту.
В Залізцях діє школа плавання
Вівторок, 08 серпня 2017
Thumbnail В смт. Залізцях в теплі сонячні дні на пристосованому місці ставу проводиться навчання плаванню дітей шкільного та дошкільного віку.
Thumbnail Щойно завершилось спортивне свято в оздоровчому комплексі «Лісовий», як уже лісова дорога привела Тернопільський обласний центр фізичного здоров¢я населення «Спорт для всіх» до дитячого оздоровчого закладу «Лісовий...
Thumbnail Останнім часом українські лікарі впевнено завойовують світове визнання. Наші стоматологи, завдяки активному впровадженню новітніх технологій, навчають премудростям професії колег з Європи, а...