Останні новини

Комунальні тарифи Ландяка

landyak nadalВмілий маніпулятор громадської думки зробить усе для того, аби ще раз стати депутатом Тернопільської міської ради. Можливо, а той поготів, навіть можливо мером Тернополя!!

Петро Ландяк знову заговорив і розкритикував житлово-комунальні тарифи. Динозавр тернопільської політики, вважаючи, що це допоможе йому у виборчому процесі. Та тернополяни, які вже двічі наступали на ті самі граблі, втретє не попадуться у хитромудру пастку «вічного депутата». Спекуляції та філософські розмови на тему тарифів – це хобі Петра Ландяка.

Для цього він навіть спеціально в 2006 році створив громадську організацію «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг». Перед виборами пан Петро обіцяв виборцям, що доб’ється зниження житлово-комунальні тарифи в місті. Для цього навіть провів широку рекламну кампанію (гучні публічні заяви, листівки в кожну поштову скриньку, білборди тощо)… Проте до практичного втілення ця справа так і не дійшла. Та й на виборах 2010-го Петро Ландяк особливої довіри в людей не завоював.

Передвиборча програма Петра Дмитровича у 2010 році на місцевих виборах практично не відрізнялася від попередньої. Та ж купа обіцянок, популізм навколо комунальних тарифів. Але цього разу Ландяк за кілька місяців до самих виборів зняв свою кандидатуру на користь Сергій Надала. Натомість, уже діючий мер в подяку поставив Ландяка своїм першим заступником.
Попрацювавши кілька місяців на цій посаді Петро Дмитрович зрозумів, в опозиції перебувати набагато легше і набирати бали перед виборцями простіше, а ніж дійсно щось корисне зробити для тернополян. Чому, будучи першим заступником – заступником з питань житлово-комунального господарства пан Ландяк не почав втілювати свої передвиборчі обіцянки про зниження тарифів, а просто вмив руки. Спочатку на сесії 14 лютого2010 року він попросив депутатів виключити його з виконкому Тернопільської міської ради, а два місяці потому поставив заяву на звільнення на стіл Надала. 28 квітня 2011 року Петра Ландяка було звільнено. Попрацювавши пів року заступником Петро Дмитрович так і нічого не змінив у сфері житлово-комунальних послуг, ба, навіть не намагався вплинути на формування місцевих тарифів ЖЕКів. Така позиція політика пояснює лише одне: критикувати опонентів набагато простіше, а ніж своїми діями дійсно довести, що ти гідний обранець від тернополян.
Тепер же Петро Ландяк знову намагається маніпулювати думкою тернополян за допомогою питання комунальних тарифів. Проте вже цього разу лобіює власні бізнес-інтереси. У місцевих газетах пан Петро зі всіх шпальт закликає нібито «не платити підприємцям зайвого ЖЕКам», а про простих людей він забув? Цитата:

«Ще у 2011 році міська рада, затверджуючи тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій, затвердила вартість таких послуг і для нежитлових приміщень. Якщо для мешканців будинків без ліфтів тариф був затверджений в розмірі 1,27 грн. за 1 м2, а в будинках з ліфтами – 1,53 грн., то не зрозуміло, на якій підставі для нежитлових приміщень тарифи були встановлені в діапазоні від 0,95 грн. до 3,77 грн. за 1 м2. (Ознайомитися з рішення міськвиконкому №1603 від 28.09.11 р. можна на сайті міської ради). При цьому міською владою не було затверджено іншої структури тарифів, а ніж як для населення».
Політик перш за все дбає за власні кошти, адже у нього є чимало приватизованих нежитлових приміщень, за які прийдеться віддавати в міський бюджет немалі кошти.

Ландяк — вмілий маніпулятор громадської думки. Чоловік використовує будь-які можливості, аби покращити життя насамперед собі, а не тому що захищає інтереси людей. Іншими словами, Петро Дмитрович тернополян використовує заради електоральної підтримки, що разу спекулюючи на темі тарифів.

Анастасія День, http://realno.te.ua/

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…