Останні новини

Комунальні тарифи Ландяка

landyak nadalВмілий маніпулятор громадської думки зробить усе для того, аби ще раз стати депутатом Тернопільської міської ради. Можливо, а той поготів, навіть можливо мером Тернополя!!

Петро Ландяк знову заговорив і розкритикував житлово-комунальні тарифи. Динозавр тернопільської політики, вважаючи, що це допоможе йому у виборчому процесі. Та тернополяни, які вже двічі наступали на ті самі граблі, втретє не попадуться у хитромудру пастку «вічного депутата». Спекуляції та філософські розмови на тему тарифів – це хобі Петра Ландяка.

Для цього він навіть спеціально в 2006 році створив громадську організацію «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг». Перед виборами пан Петро обіцяв виборцям, що доб’ється зниження житлово-комунальні тарифи в місті. Для цього навіть провів широку рекламну кампанію (гучні публічні заяви, листівки в кожну поштову скриньку, білборди тощо)… Проте до практичного втілення ця справа так і не дійшла. Та й на виборах 2010-го Петро Ландяк особливої довіри в людей не завоював.

Передвиборча програма Петра Дмитровича у 2010 році на місцевих виборах практично не відрізнялася від попередньої. Та ж купа обіцянок, популізм навколо комунальних тарифів. Але цього разу Ландяк за кілька місяців до самих виборів зняв свою кандидатуру на користь Сергій Надала. Натомість, уже діючий мер в подяку поставив Ландяка своїм першим заступником.
Попрацювавши кілька місяців на цій посаді Петро Дмитрович зрозумів, в опозиції перебувати набагато легше і набирати бали перед виборцями простіше, а ніж дійсно щось корисне зробити для тернополян. Чому, будучи першим заступником – заступником з питань житлово-комунального господарства пан Ландяк не почав втілювати свої передвиборчі обіцянки про зниження тарифів, а просто вмив руки. Спочатку на сесії 14 лютого2010 року він попросив депутатів виключити його з виконкому Тернопільської міської ради, а два місяці потому поставив заяву на звільнення на стіл Надала. 28 квітня 2011 року Петра Ландяка було звільнено. Попрацювавши пів року заступником Петро Дмитрович так і нічого не змінив у сфері житлово-комунальних послуг, ба, навіть не намагався вплинути на формування місцевих тарифів ЖЕКів. Така позиція політика пояснює лише одне: критикувати опонентів набагато простіше, а ніж своїми діями дійсно довести, що ти гідний обранець від тернополян.
Тепер же Петро Ландяк знову намагається маніпулювати думкою тернополян за допомогою питання комунальних тарифів. Проте вже цього разу лобіює власні бізнес-інтереси. У місцевих газетах пан Петро зі всіх шпальт закликає нібито «не платити підприємцям зайвого ЖЕКам», а про простих людей він забув? Цитата:

«Ще у 2011 році міська рада, затверджуючи тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій, затвердила вартість таких послуг і для нежитлових приміщень. Якщо для мешканців будинків без ліфтів тариф був затверджений в розмірі 1,27 грн. за 1 м2, а в будинках з ліфтами – 1,53 грн., то не зрозуміло, на якій підставі для нежитлових приміщень тарифи були встановлені в діапазоні від 0,95 грн. до 3,77 грн. за 1 м2. (Ознайомитися з рішення міськвиконкому №1603 від 28.09.11 р. можна на сайті міської ради). При цьому міською владою не було затверджено іншої структури тарифів, а ніж як для населення».
Політик перш за все дбає за власні кошти, адже у нього є чимало приватизованих нежитлових приміщень, за які прийдеться віддавати в міський бюджет немалі кошти.

Ландяк — вмілий маніпулятор громадської думки. Чоловік використовує будь-які можливості, аби покращити життя насамперед собі, а не тому що захищає інтереси людей. Іншими словами, Петро Дмитрович тернополян використовує заради електоральної підтримки, що разу спекулюючи на темі тарифів.

Анастасія День, http://realno.te.ua/

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...