Останні новини

Теребовля отримала нового голову

Politics 1.1Новопризначеного голову Теребовлянської районної державної адміністрації представив громаді Теребовлянщини голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. «Зараз країна знаходиться в  умовах війни, тому ми повинні приймати чіткі рішення, спрямовані на відновлення роботи виконавчої вертикалі, системи управління, наведення порядку в Тернопільській області» - наголосив Степан Барна.

Очільник області окреслив низку завдань, поставлених перед новопризначеним керівником. Це мобілізація, здійснення соціальної реабілітації військових, заходи протидії корупції. «В цих питаннях я розраховую на керівництво району», - акцентував увагу  Степан Барна. Голова ОДА зазначив, що сьогодні як ніколи Тернопільщина потребує залучення інвестицій, створення сприятливих умов для економічного розвитку області. Бізнес має почувати себе надзвичайно комфортно як на Тернопільщині, так і в Теребовлянщині зокрема. Бізнес і влада повинні рухатися разом задля спільної мети – добробуту мешканців краю. «Ми зробимо усе, щоб запрацювали спиртові заводи, сплачувались податки, були створені нові робочі місця та легалізована робота кар’єрів», - продовжив Степан Барна. Окрім того, очільник краю назвав першочергові завдання, які потрібно вирішити на Теребовлянщині в 2015 році – завершення будівництва Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів, реконструкція котельні на альтернативні види палива  по вул. 22 січня в Теребовлі. Відтак, голова облдержадміністрації Степан Барна подякував за роботу колишньому голові Теребовлянської РДА Галині Зелінській та повідомив, що відповідно до розпорядження Президента України головою Теребовлянської РДА призначений Ништа Юрій Михайлович.
Очільник області вручив новопризначеному голові відповідне розпорядження Президента та таблицю із номерами «гарячих» антикорупційних телефонних ліній, яка повинна бути розміщена на видному місці в райдержадміністрації та усіх органах системи управління виконавчої вертикалі з метою забезпечення законності та правопорядку на території Теребовлянського району. Голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа подякував за висловлену довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль, щоб виправдати її. «Обіцяю, що не залишу поза увагою жодного громадянина, особливо учасників АТО та членів їх родин. Першочерговим завдання для себе ставлю боротьбу з корупцією і розумію, що вона дасть економічний та моральний ефект, адже це явище є недопустимим і його потрібно повністю викорінити. Почую кожного, хто буде добросовісно працювати, створювати нові робочі місця, сплачувати податки, наповнюючи районний бюджет. Сприятиму створенню належних умов для розвитку бізнесу. Намагатимусь допомогти кожному, хто потребуватиме підтримки райдержадміністрації, щоб кожен житель Теребовлянщини відчув себе повноцінним членом громади. Щиро сподіваюсь на вашу підтримку і вірю в те, що Теребовлянський район стане одним із кращих в області в економічному та соціально-культурному розвитку», - зазначив Юрій Ништа.


Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…