Останні новини

Мерські перспективи Ігоря Вонса

Igor VonsКоли Роман Заставний переконував свого бізнес-партнера Ігоря Вонса піти на вибори мера Тернополя, той довго вагався. По-перше – публічність та політика ніколи не були його пріоритетами, а по-друге – на передвиборчу гонку не вельми хотілося витрачати величезні кошти в часи економічної кризи. Проте Роман Йосипович знайшов для свого товариша потрібні аргументи і той погодився, навіть не дивлячись на свій нульовий рейтинг і рейтинг «Фронту змін», партії, яка повинна була його висунути кандидатом на міського голову.

Рекламна кампанія, яку Заставний з Вонсом вели протягом липня-серпня не витримує жодної критики. Ну який, скажіть, будь ласка, з пана Вонса борець з корупцією і що це за фейковий «Центр Антикорупції» з лозунгом: «Переможемо корупцію разом». Тобто Вонс і не збирався очолювати чи ініціювати процес очищення влади. Тому і не дивно, що жодної заяви від цього «центру» щодо конкретних корупційних дій конкретних чиновників так і не прозвучало. Та і як вона може прозвучати, коли в самого «рильце в пушку». Мова йде про не зовсім прозоре отримання ПП «Колумбус», яке очолює пан Вонс, телевізійних ліцензій та виведення прибутків в Кіпрські офшори.

Тому нема нічого дивного, що на кінець серпня рейтинг Ігоря Вонса становив близько 1% і він уже був готовий відмовитись від боротьби. Але тут прийшла обнадійлива звістка, що його можуть висунути спільно ще й від «Блоку Петра Порошенка», що безумовно додасть декілька відсотків до рейтингу. Хоча, як на мене,  це так само допоможе, як мертвому припарка.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…