Останні новини

Чи пройде партія Ландяка до міської ради?

Landiak123За останніми соціологічними опитуваннями, проведеними в Тернополі в період з 17 по 28 серпні партія «Громадянська позиція», яку в Тернопільській області очолює депутат міської ради Петро Ландяк балансує на межі проходження до Тернопільської міської ради і становить 4,5% - 5 %. Рейтинг самого Петра Дмитровича приблизно такий самий – 4,7% -5,2%.

Хоч останніми місяцями партія веде себе на електоральному фронті дуже активно, рейтинг її в порівнянні з травнем місяцем знизився на 2,5% - 3%. Все це пояснюється недовірою виборців до лідерів «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка та самого Ландяка. Через це, напевне, не хочуть авторитетні та поважні люди, молоді лідери йти до списку цієї політичної сили, хоч Петро Дмитрович пропонує їм «золоті гори». Не вірять його обіцянкам, бо бачать що в Ландяка слова розходяться з ділом.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…