Останні новини

Ландяк і його склотара

Ландяк27.08. 2015 року на інтернет сайті «Часопис» була опублікована стаття під назвою «Замість дитячого майданчика Ландяк побудував собі  маєток», де розповідалось  про те, що депутат міської ради Петро Ландяк незаконно побудував собі «обістє» на місці пункту прийому склотари, що на вулиці Канадській.

Як стало відомо редакції, Петро Дмитрович ніяк не може узаконити свою будову, оскільки по документах земля виділена під реконструкцію пункту прийому склотари «Торговому дому Універсальний». При цьому навіть не можна присвоїти номер будинку. Аналогічно «самий чесний політик та громадський діяч Тернопільщини» самовільно захопив прибудинкову територію по вулиці Злуки 27, де побудував собі магазин «Квітковий кошик». Даному будинку теж не можна присвоїти номер, тому виходить, що мешканці будинку по вул. Злуки 27 є співвласниками квіткового магазину і  мають на нього такі ж права, як і Ландяк.

Такими своїми діями і обманом Петро Дмитрович вчергове показав, для чого йому посада міського голови і що турбота про громаду для нього пусті слова.

То скільки ще треба прикладів, щоб люди зрозуміли всю «гнилу» сутність цієї людини?

kvitkovyi koshyk

IMG 0227

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…