Останні новини

Як дбає Тарас Пастух про Тернопільську громаду

Taras Pastuh1Аналізуючи депутатську діяльність Тараса Пастуха, було дивно зауважити, що за весь період роботи в парламенті він не подав жодного запиту, які стосувалися б Тернополя.

.Жодного лобіювання інтересів виборців, які забезпечили кандидата роботою і зарплатою, не було. Натомість нині мешканці Тернополя дізнаються, що Пастух хоче стати міським головою. Депутат, який нічого не зробив для свого міста в стінах Верховної Ради, хоче стати мером!

Цікавим є той факт, що він додумався використати здобутки інших на свою користь. 

Пастух стверджує, що він нещодавно звернувся в бюджетний комітету Верховної Ради про виділення коштів на встановлення теплозберігаючих віконних конструкцій у дитсадках міста. 

Справді, восени кожного року Верховна Рада України вносить зміни в Закон про Державний бюджет і приймає рішення про перерозподіл додаткових коштів по областям. Цього року були внесені зміни в бюджет, згідно Закону №704-VIII від 17.09.2015, які стосувались базових та реверсних дотацій, освітніх та медичних субвенцій з державного бюджету. Виявляється, що ще у березні та травні цього року Тернопільська міська рада направляла листи в Кабмін щодо дофінансування окремих проектів по програмі соціально-економічного розвитку Тернополя. Кабмін погодився на часткове фінансування по даній програмі. Ні Тарас Пастух, ніінші депутати відношення до співфінасування міських проектів з державного бюджету не мають.

Але давайте подивимось на всі депутатські запити нашого обранця від Тернополя Тараса Пастуха. 

За весь час його депутатства їх було всього 5.

Всі 5 депутатських запитів народного депутата від Тернополя Тараса Пастуха:

Про Тернопіль – ні слова і жодного запиту. Це при тому, що «Самопоміч» нині висуває Пастуха «рятувати місто». Однак чомусь нічого нардеп не робив для цього в стінах парламенту. 

Виходить, що нині «Самопоміч» пропонує нам вдруге голосувати за Тараса Пастуха, який жодного разу не підтримав наше місто. 

Депутатаські запити Тараса Пастуха за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr42d?sklikannja=9&kod8011=18125

Taras Pastuh 2

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…