Останні новини

Як дбає Тарас Пастух про Тернопільську громаду

Taras Pastuh1Аналізуючи депутатську діяльність Тараса Пастуха, було дивно зауважити, що за весь період роботи в парламенті він не подав жодного запиту, які стосувалися б Тернополя.

.Жодного лобіювання інтересів виборців, які забезпечили кандидата роботою і зарплатою, не було. Натомість нині мешканці Тернополя дізнаються, що Пастух хоче стати міським головою. Депутат, який нічого не зробив для свого міста в стінах Верховної Ради, хоче стати мером!

Цікавим є той факт, що він додумався використати здобутки інших на свою користь. 

Пастух стверджує, що він нещодавно звернувся в бюджетний комітету Верховної Ради про виділення коштів на встановлення теплозберігаючих віконних конструкцій у дитсадках міста. 

Справді, восени кожного року Верховна Рада України вносить зміни в Закон про Державний бюджет і приймає рішення про перерозподіл додаткових коштів по областям. Цього року були внесені зміни в бюджет, згідно Закону №704-VIII від 17.09.2015, які стосувались базових та реверсних дотацій, освітніх та медичних субвенцій з державного бюджету. Виявляється, що ще у березні та травні цього року Тернопільська міська рада направляла листи в Кабмін щодо дофінансування окремих проектів по програмі соціально-економічного розвитку Тернополя. Кабмін погодився на часткове фінансування по даній програмі. Ні Тарас Пастух, ніінші депутати відношення до співфінасування міських проектів з державного бюджету не мають.

Але давайте подивимось на всі депутатські запити нашого обранця від Тернополя Тараса Пастуха. 

За весь час його депутатства їх було всього 5.

Всі 5 депутатських запитів народного депутата від Тернополя Тараса Пастуха:

Про Тернопіль – ні слова і жодного запиту. Це при тому, що «Самопоміч» нині висуває Пастуха «рятувати місто». Однак чомусь нічого нардеп не робив для цього в стінах парламенту. 

Виходить, що нині «Самопоміч» пропонує нам вдруге голосувати за Тараса Пастуха, який жодного разу не підтримав наше місто. 

Депутатаські запити Тараса Пастуха за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr42d?sklikannja=9&kod8011=18125

Taras Pastuh 2

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...