Останні новини

А партія повинна бути – Галицька!

UGP zbory27 вересня у тернопільському готелі «Галичина» відбулась символічна та важлива для життя громади краю подія. Команда Української Галицької Партії оголосила про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року на Тернопільщині.

Конференція та збори УГП затвердили списки кандидатів у депутати до Тернопільської обласної та міської рад, а також висунули кандидата на посаду міського голови Тернополя від УГП.

На обласні вибори тернопільських галичан поведе їхній лідер – Ігор Велиган. У партійному списку, також, такі відомі постаті, як Богдан Строцень, Олександр Варакута, Іван Кізюк, Оксана Зарічна, Любомир Хруставка та багато інших активістів УГП.

До Тернопільської міської ради Українська Галицька Партія висунула кандидатів по усіх виборчих округах міста. Серед претендентів до депутатського корпусу  – Тарас Гребеняк, Ірина Нестюк, Сергій Грабовий, Андрій Богун, Володимир Глинський, Марина Ягодинська.

Кандидувати на посаду Тернопільського міського голови делегати зборів УГП довірили Олегові Вітвіцькому – громадському активісту, історику, автору знаменитої «Повстанської абетки». Олег Вітвіцький, також, очолив список кандидатів від УГП до Тернопільської міської ради.

Будувати Україну і розвивати Галичину активісти команди переможців починатимуть з Тернопілля!

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...