Останні новини

А партія повинна бути – Галицька!

UGP zbory27 вересня у тернопільському готелі «Галичина» відбулась символічна та важлива для життя громади краю подія. Команда Української Галицької Партії оголосила про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року на Тернопільщині.

Конференція та збори УГП затвердили списки кандидатів у депутати до Тернопільської обласної та міської рад, а також висунули кандидата на посаду міського голови Тернополя від УГП.

На обласні вибори тернопільських галичан поведе їхній лідер – Ігор Велиган. У партійному списку, також, такі відомі постаті, як Богдан Строцень, Олександр Варакута, Іван Кізюк, Оксана Зарічна, Любомир Хруставка та багато інших активістів УГП.

До Тернопільської міської ради Українська Галицька Партія висунула кандидатів по усіх виборчих округах міста. Серед претендентів до депутатського корпусу  – Тарас Гребеняк, Ірина Нестюк, Сергій Грабовий, Андрій Богун, Володимир Глинський, Марина Ягодинська.

Кандидувати на посаду Тернопільського міського голови делегати зборів УГП довірили Олегові Вітвіцькому – громадському активісту, історику, автору знаменитої «Повстанської абетки». Олег Вітвіцький, також, очолив список кандидатів від УГП до Тернопільської міської ради.

Будувати Україну і розвивати Галичину активісти команди переможців починатимуть з Тернопілля!

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…