Останні новини

Засідання на тему: «Громадянське суспільство та держава» відбудеться 7 жовтня

Засідання «круглого столу» на тему: «Громадянське суспільство та держава: обговорення пропозицій щодо Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» відбудеться 7 жовтня у м.Тернополі (готель "Тернопіль", вул.Замкова,14. Реєстрація учасників - до 9.30 год. Початок - 10.00 год).

Даний захід проводиться у рамках політики Президента України Петра Порошенка, спрямованої на сприяння розвитку у державі громадянського суспільства, широкої участі громадян у формуванні та реалізації державної політики. Під час заходу відбудуться презентації пропозицій експертів робочої групи проекту, створеної за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, щодо структури, формату та змісту оновленої Стратегії розвитку громадянського суспільства, новацій в Стратегії в контексті моніторингу, оцінки та звітування, взаємодії органів державної влади та громадянського суспільства, тощо.

До участі запрошуються представники інститутів громадянського суспільства області. Підтвердження участі у засіданні "круглого столу"  потрібно надіслати до 5 жовтня 2015 року на електронну пошту відділу комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…