Останні новини

У Тернополі за останній місяць зросла кількість рекламної продукції різних політичних сил

22.11 Ternopil Sadovyj narodfront Murajev ljashkoЗа останній місяць у Тернополі збільшилась кількість політичної реклами на білбордах і сітілайтах. Також все частіше на вулицях з’являються брендовані намети політичних партій та розповсюджуються друковані матеріали з ознаками агітації.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували в місті білборди та сітілайти із зображенням таких потенційних кандидатів у Президенти України чи лідерів партій: Анатолія Гриценка (Громадянська позиція), Арсенія Яценюка («Народний фронт»), Євгенія Мураєва (партія «Наші»), Олега Тягнибока та Руслана Кошулинського (ВО «Свобода») і Сергія Тарути (партія «Основа»). А також із символікою та гаслами, що асоціюються з певними ймовірними кандидатами: Андрія Садового («Об’єднання «Самопоміч»), Юлії Тимошенко (ВО «Батьківщина»), Володимира Зеленського («Слуга народу»), Олега Ляшка (Радикальна партія Олега Ляшка) і Петра Порошенка («БПП «Солідарність»). Крім того, присутня зовнішня реклами Української Галицької Партії та Аграрної партії України. Відповідно до підрахунків представників ОПОРИ, зовнішня реклама Петра Порошенка зустрічається частіше за інших  у місті Тернополі.

22.11 Ternopil Kosh Taruta Hrycenko

Раніше у Тернополі були зафіксовані випадки пошкодження білбордів із політичною рекламою. Так, 11 листопада на сторінці ВО «Батьківщина» Тернопільщина у соціальній мережі Facebook з’явилось повідомлення про псування матеріалів зовнішньої реклами очільниці партії Юлії Тимошенко. Також зафіксовані випадки псування рекламного щита із зображенням Євгенія Мураєва (партія «Наші»). Невдовзі зображення на цих носіях зовнішньої реклами були замінені.

22.11 Ternopil zipsovani bordy

Серед брендованих наметів політичних сил у місті Тернополі були зафіксовані: «Народний фронт», «Об’єднання «Самопоміч», «Громадський рух «Народний контроль».

22.11 Ternopil Namety

Крім того, серед населення розповсюджувались газети таких політичних партій: «Народний фронт», «Об’єднання «Самопоміч», «Громадський рух «Народний контроль», ВО «Батьківщина», «Національний корпус», «Українська Галицька партія» та Аграрна партія України.

22.11 Ternopil partijni hazety1

22.11 Ternopil partijni hazety2

Зауважимо, що 15 листопада Центральна виборча комісія на своєму офіційному сайті опублікувала повідомлення «ЦВК ПОПЕРЕДЖАЄ: ДОЧАСНА АГІТАЦІЯ – ПОЗА ЗАКОНОМ», у якій закликає всіх суб’єктів виборчого процесу утриматися від дочасної агітації та неухильно дотримуватися загальновизнаних міжнародних стандартів проведення виборів і створити умови для проведення дійсно змагального процесу. «Відповідно до частини 1 статті 44 та частини 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів. Проте вже зараз, задовго до початку виборчої кампанії, практично у всіх регіонах України можна спостерігати активізацію агітаційної діяльності ймовірних потенційних кандидатів. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…