Останні новини

Як депутати обдурюють виборців. Голосування Петра Ландяка щодо земельних питань

golosuvannia Landiak25 жовтня вибори. Кандидати в депутати, проводячи свою передвиборчу кампанію направо і наліво розповідають про свої «подвиги» на ниві боротьби з корупцією, дерибаном землі та іншими негативними явищами у нашому місті. Не є виключенням і депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк від «Громадянської позиції». 

Ландяк, як кандидат на міського голову стверджує, що «говорить тільки правду» і різними красивим фразами заявляє про свою «громадянську позицію», але ще кілька місяців, років тому голосування Петра Ландяка демонструвало абсолютно іншу позицію.

Нещодавно тернополяни звернулись до Тернопільської міської ради щодоголосувань всіх депутатів міської ради цієї каденції. Тернопільська міська рада надала довідку, згідно якої ми можемо побачити хід реальних голосувань щодо земельних питань. Виявилось, що найбільш корумпованим голосуванням відрізняється саме депутат Петро Ландяк.  

Петро Ландяк не просто голосував за сумнівні рішення щодо земельних питань - він був одним з перших, хто натиснув кнопку «ЗА» щодо наступних рішень:

Депутат Петро Ландяк голосував «ЗА»

6 сесія міської ради від 26.02.11, проект рішення №152  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6233га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Сахарова КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

6 сесія міської ради від 26.02.11, проект рішення №153 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0760га для розширення території під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Митрополита Шептицького КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

8 сесія міської ради від 19.05.11, проект рішення №35 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2га за адресою вул. Живова КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради

13 сесія міської ради від 16.08.11, проект рішення №59 Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,9957га за адресою вул. Гайова, 41а під будівництво групи багатоквартирних житлових будинків суб'єкту підприємницької діяльності Матлі А.М. (того самого, проти якого Ландяк так виступає напередодні виборів)

18 сесія міської ради від 5.01.12, проект рішення №16  Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою просп. С.Бандери,81а виробничому кооперативу «Товариство індивідуальних забудовників «Добробуд» (біля Парку Національного відродження)

25 сесія міської ради від 5.10.13, проект рішення №66  Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,15га за адресою бульв. П.Куліша КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

30 сесія міської ради від 22.03.13, проект рішення №98 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

37 сесія міської ради від 21.09.13, проект рішення №2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0110га для будівництва та реконструкції існуючої зупинки громадського транспорту, яка знаходиться по вул. С. Крушельницької (до центру) відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради

37 сесія міської ради від 21.09.13, проект рішення №108 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0201га за адресою вул. Родини Барвінських КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

60 сесія міської ради від 30.06.15, проект рішення №249 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,17655га за адресою вул. Текстильна,18 ТОВ "Торговий дім «Універсальний». (Петро Ландяк є власником цього підприємства)

За ці всі проекти рішень сесій Тернопільської міської ради депутат Ландяк проголосував «ЗА». Сьогодні він з екранів телевізорів і шпальт газет розповідає, що в Тернополі відбувається дерибан парків та землі, хоча сам безпосередньо брав у цьому участь, будучи депутатом з 1998 року. 
Але давайте подивимось за що депутат Ландяк не голосував.

Депутат Петро Ландяк голосував «ПРОТИ»

14 сесія міської ради від 30.09.11, проект рішення №25  Про внесення змін до рішення міської ради від 16.08.2011р. № 6/13/22 «Про підвищення якості надання послуг теплозабезпечення та гарячого водопостачання загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, здійснення капіталовкладень з метою підвищення енергоефективності» (встановлення індивідуальних теплових пунктів в садочках і школах)

16 сесія міської ради від 16.12.11, проект рішення №14 Про Програму підтримки парків міста на 2012-2015 роки

19 сесія міської ради від 16.02.12, проект рішення №2 Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2012-2014 роки

20 сесія міської ради від 30.03.12, проект рішення №22 Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській дитячо-юнацькій спортивній школі «Екстрім»

20 сесія міської ради від 30.03.12, проект рішення №37 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га під будівництво храму Святого Андрія Первозванного за адресою вул. Чернівецька релігійній громаді "Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ»

20 сесія міської ради від 30.03.12, проект рішення №59 Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул. Карпенка релігійній громаді «Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці» м. Тернопіль Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату

22 сесія міської ради від 6.07.12, проект рішення №8 Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільському обласному Відділенню Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО

26 сесія міської ради від 23.11.12, проект рішення №114 Про звернення до Президента України щодо 11 Тернопільської окремої гвардійської артилерійської Київської орденів  Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступеня бригади (відновлення артилерійської бригади)

44 сесія міської ради від 31.01.14, проект рішення №3 Про перейменування майдану Мистецтв м. Тернополя в Площу Героїв Євромайдану. 

Саме за ці життєво важливі питання для тернопільської громади депутат Ландяк НЕ ГОЛОСУВАВ.

Перебуваючи у кріслі народного обранця Ландяк стверджує, що ніколи не голосував за виділення землі комунальним підприємствам, хоча факти щодо його реального голосування говорять протилежне. Петро Ландяк вельми охоче голосував за земельні питання, які були йому вигідні, особливо за питання про виділення земельних ділянок саме для його приватного підприємства ТОВ «Торговий дім «Універсальний». 

Насправді, ми бачимо по результатам голосувань, що Ландяк просто обдурював своїх виборців і прикривався «бурхливою депутатською діяльністю» у вигляді голосувань за вигідні собі проекти рішень. Що «вибив» для себе депутат на наступних сесіях і які "підніжки" поставив важливим проектам - читайте далі...

ВІДЕО
Як Ландяк лобіює свій бізнес в Тернопільскій міській раді

https://youtu.be/LImNIHqT4os

Петро Ландяк про схему розподілу землі

https://youtu.be/pUVbgRjcWPg

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…