Останні новини

Скандальний Півторак поміняв Ляшка на Саакашвілі

lishkoЩе донедавна «радикал» та журналіст-невдаха Святослав Півторак, якого зі скандалом вигнали з фракції Радикальної партії в Тернопільській міській раді, віднедавна став соратником екс-Президента Грузії Міхаела Саакашвілі та членом нової політичної партії «Рух нових сил».

Від цієї партії Святослав Півторак висунувся на посаду голови Білецької об’єднаної громади. І хоча шансів у нього мало, але подібний крок вирішив зробити, щоб насолити родині головних радикалів області Яциковських, найстарший з якої – Ігор Яциковський прагне очолити Білецьку громаду. Нагадаємо, саме Яциковські, через наближення Святослава Півторака до мера Тернополя, «свободівця» Сергія Надала, були головними ініціаторами позбавлення його статусу радикала в Тернопільській міській раді, та й загалом втрати ним партійного квитка.

Святослав Півторак, довго не думаючи, знайшов прихисток у іншій партії – «Рух нових сил» Міхаела Саакашвілі.

Варто нагадати, що Півторак не перебирає ні партіями, ні роботами, які він міняє, як шкарпетки. Лише за останні десять років він був директором кінотеатру «Перемога», звідки його «попросили» через хабарний скандал, залагоджений виключно через зв’язки його батька в Апеляційному суді області. Також Півторак двічі невдало очолював газету міської ради «Тернопіль вечірній», працював в обласному архіві, викладав у «батьковому» училищі №4, обіймав посаду заступника директора з науково-методичної роботи 9-ої школи і навіть був завгоспом у Службі автомобільних доріг області. А нині Півторак працює на одній з керівних посад у тролейбусному депо. Нею міський голова Сергій Надал «заплатив» Пітораку за його входження до промерської більшості у міській раді та голосування за потрібні мерові проекти рішень.

Хоча робота у тролейбусному депо для нашого героя – не межа. Апетити у Святослава Півторака значно вищі і однією Білецькою громадою вони не обмежуються. Півторак сам для себе розглядав цілий ряд посад, які б він міг осилити. Зокрема, депутатам від ВО «Свободи» він запропонував себе на посаду начальника управління освіти та науки на заміну Ольги Похиляк; керівництву обласної ради – як директора обласного краєзнавчого музею; а голові ОДА Степану Барні – на посаду керманича колишньої обласної телерадіокомпанії, а тепер філії НТКУ.

Повідомляє Репортер

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…