Останні новини

Адмінресурс в дії у столиці Галичини Бучачі

ugp logo1Українська Галицька партія заявляє про адміністративний тиск на кандидатів в депутати від УГП з боку голови райдержадміністрації у Бучацькому районі на Тернопільщині.

Про спроби застосування адмінресурсу на Бучаччині розповіли кандидати у депутати місцевих рад від Української Галицької партії. Зокрема, вони підтвердили факт «наїзду» голови Бучацької РДА Віталія Фреяка на директора однієї із загальноосвітніх шкіл району, що кандидує у депутати райради від УГП. Ганебним є той факт, що під час спроби переконати директора зняти свою кандидатуру з виборів, Фреяк дозволив собі спекулювати темою шкільного автобуса, який був переданий в зону АТО.

Ivan KizukЯк заявив заступник голови Тернопільської обласної організації Української Галицької партії, кандидат у депутати Тернопільської обласної ради Іван Кізюк: «Українська Галицька партія буде різко реагувати на будь-які випадки проявів ригівських методів  у владі. Чиновники, які дозволяють собі подібні речі повинні бути негайно звільнені зі своїх посад або їх чекає народна люстрація. Фреяка у відставку! Партія влади мусить відповісти за цей неприпустимий вчинок одного із своїх представників».

Як стало відомо, подібні «бесіди» голова Бучацької РДА та його помічники проводили і з представниками інших партій. Частина з них написала заяви про добровільне сходження із виборчих перегонів, про що вже є відповідне рішення районної ТВК.

До речі, на цьому засіданні ТВК працювала представник ОПОРи, яка зафільмувала порушення чинного законодавства.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…