Останні новини

Відкрито Почесне Консульство Угорщини у Тернополі

spivpraca ugorshchynaЗа участю Надзвичайного і Повноважного посла Іштвана Ійдярто сьогодні у нашому місті відкрито Почесне Консульство Угорщини.

З такої нагоди з вітальним словом виступив міський голова Сергій Надал: «Почесне Консульство Угорщини – це не лише почесна дипломатична установа, це важливий майданчик для розвитку співпраці між Тернополем, Україною та Угорщиною, для єднання українського та угорського народів.

Відкриття Почесного Консульства дасть поштовх для налагодження економічних, культурних та туристичних зав’язків між нашими країнами, пришвидшить комунікацією угорського та українського бізнесу, сприятиме залученню інвестицій.

Дякую за допомогу і за співпрацю надзвичайному і повноважному послу Угорщини в Україні пану Іштвану Ійдярто.

Від імені громади запрошую наших угорських друзів у Тернопіль.

Нехай відкриття Почесного Консульства започаткує новий етап у зміцненні дружби між нашими народами!»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.