Останні новини

Відкрито Почесне Консульство Угорщини у Тернополі

spivpraca ugorshchynaЗа участю Надзвичайного і Повноважного посла Іштвана Ійдярто сьогодні у нашому місті відкрито Почесне Консульство Угорщини.

З такої нагоди з вітальним словом виступив міський голова Сергій Надал: «Почесне Консульство Угорщини – це не лише почесна дипломатична установа, це важливий майданчик для розвитку співпраці між Тернополем, Україною та Угорщиною, для єднання українського та угорського народів.

Відкриття Почесного Консульства дасть поштовх для налагодження економічних, культурних та туристичних зав’язків між нашими країнами, пришвидшить комунікацією угорського та українського бізнесу, сприятиме залученню інвестицій.

Дякую за допомогу і за співпрацю надзвичайному і повноважному послу Угорщини в Україні пану Іштвану Ійдярто.

Від імені громади запрошую наших угорських друзів у Тернопіль.

Нехай відкриття Почесного Консульства започаткує новий етап у зміцненні дружби між нашими народами!»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.