Останні новини

Ріо-де-Тернопіль: одні з найвищих тарифів і один з найоплачуваніших мерів

nadal2 800x445Команда міського голови Сергія Надала знову змушена вдаватися до маніпуляцій, оскільки інформаційне поле складається далеко не на користь мера. А це відверто тривожний дзвіночок у рік виборів.

Детальніше...

Міська влада застосовує брудні схеми при передачі комунального майна в оренду

міськрада тернопільПублікація на нашому інтернет-ресурсі 2-го січня матеріалу «Як міська влада «роздає» комунальне майно» наробила багато «шухеру» в міській раді.

Нагадаємо нашим читачам, що мова в статті йде про махінації чиновників міської ради з орендою комунального майна, коли оголошення про намір передати в оренду таке майно було опубліковане на офіційному сайті міської ради після 10-ти денного терміну подачі заяв на участь у конкурсі і оприлюднене заднім числом, а одразу ж, буквально через декілька днів, були оприлюднені переможці так «званого конкурсу».

Детальніше...

Як міська влада «роздає» комунальне майно

заантаження15 листопада минулого року виконавчим комітетом Тернопільської міської ради згідно з прийнятим рішенням та у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» повинно було бути оголошено про намір передати в оренду майно комунальної власності.

Детальніше...

Що планує робити міський голова Тернополя після виборів?

Надал СОстанні сесії Тернопільської міської ради перетворилися на атракціон небувалої щедрості. Міські депутати, очолювані мером, як з рогу достатку, наліво і направо роздають в Тернополі землю. Особливою «популярністю» користуються маленькі діляночки до однієї сотої під індивідуальне гаражне будівництво, які потім «чудесним» способом трансформуються і на них виростають багатоповерхові магазини та офісні центри.

Детальніше...

Як депутати Тернопільської міської ради голосують за питання, які важливі для тебе?

66788899909

Вебресурс TERNOPIL.RADA4YOU.ORG є локальним проектом RADA4YOU.ORG та розроблений Громадянською мережею ОПОРА у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.

Детальніше...

Перемога Закону над цілями Сергія Надала

78771844 2661074383981614 1544542889013бьжзб411840 oСКАСОВАНО містобудівні умови для будівництва, так званої «академії» в районі парку «Національного Відродження». За це громада повинна подякувати невтомній активістці Юлі Мамчак, а також багатьом небайдужим тернополянам, які виходили на численні акції протестів та допомагали п. Мамчак в її боротьбі.

Детальніше...

Тернопільські депутати «закрили» очі і віддали компанії Василя Лила 2 га землі разом з вулицею

7867868 343434 2У жовтні Тернопільська міська рада віддала в оренду під обслуговування складів компанії ТОВ «Тервікнопласт» майже півтори га вільної землі, яка могла би йти через аукціон. До того ж долучила ще пів гектари вулиці, проїзд по якій перекритий воротами. 

Детальніше...

Представника Зе-команди не пустили на вибори голови Великих Бірок

зе слуга народу29 листопада на засіданні Великобірківської селищної виборчої комісії було прийняте рішення не реєструвати кандидатом на посаду селищного голови представника від Тернопільської обласної регіональної організації політичної партії «Слуга народу» Романа Дяківа.

Детальніше...

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».