Тернополянин здобув нагороди на Всесвітніх іграх єдиноборств-2023

vsesvitni igri riyad 06112023 1З 20 по 30 жовтня в Королівстві Саудівської Аравії (м. Ріяд) відбулися Всесвітні ігри єдиноборств-2023. У складі збірної команди України був і тернополянин Вадим Стецюк. Змагання такого рівня востаннє проводилися 10 років тому.

Цьогоріч участь у змаганнях брали найкращі спортсмени із 123 країн світу, які отримали ліцензії та були переможцями світових змагань. Всесвітні ігри єдиноборств були представлені 15 видами єдиноборств, зокрема, панкратіон, греплінг, кікбоксинг, айкідо, фехтування, дзюдо, самбо, карате, армрестлінг, тайський бокс, джиу-джитсу, сумо тощо. Вадим Стецюк змагався за перемогу в армрестлінгу у ваговій категорії до 100 кг та здобув «срібло» на ліву руку та «бронзу» на праву руку. Ці призові місця дають можливість спортсмені отримати звання Заслуженого майстра спорту України. Вітаємо спортсмена з успішним виступом та нагородами. Бажаємо надалі успіхів, нових вдалих і легких поєдинків.  До слова, українська збірна команда здобула на Всесвітніх іграх єдиноборств 53 нагороди: 21 золоту, 17 срібних та 15 бронзових і посіла І місце у світовому медальному заліку.