Останні новини

Усіх охочих запрошують взяти участь в обласному конкурсі малюнка “Спортивна зима”

IMG 20200113 154513Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” з 15 січня по 29 лютого 2020 року проводить обласний конкурс малюнка “Спортивна зима”.

Усі малюнки, які подаються на конкурс, мають бути авторськими.

Усі малюнки, які надсилаються на конкурс, повинні бути представлені на папері та відповідати наступним вимогам:

-  Малюнок повинен бути на папері у форматі А4 (21,0×29,7 см).

- Назва малюнка повинна мати такий вигляд: Бойко Іван, 15 років,  вул. Тернопільська, 5, кв. 19, м. Хоростків, Гусятинський район).

Малюнки на конкурс надсилати за адресою: Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, вул. Текстильна, 18 , м. Тернопіль. , телефон - (0352) 52 03 53.

Роботи будуть опубліковані у соціальній мережі Фейсбук сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/, сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА  http://oblsport.te.ua/.

Переможці та призери визначаються  за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у соціальні мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/). Для того щоб  проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) на одному з малюнку. Також  ще одну трійку призерів за умовами проведення конкурсу визначає журі. 

Результати конкурсу Організатор розмістить 20 березня 2020 року в соціальні мережі Фейсбук Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”  https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/ та сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та  фейсбук  Всеукраїнського центру Фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.

Переможці та призери обласного конкурсу малюнка на папері “Спортивна зима”, будуть відзначені грамотами, призами та нагородною атрибутикою Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...