Молодий спортсмен здобув бронзу для Тернополя

bronzaТернопільський спортсмен Андрій Євтушенко виборов бронзову медаль на чемпіонаті України з парабіатлону і лижних перегонів-2023. Про це повідомили на сайті Західноукраїнського національного університету.Андрій став бронзовим призером з лижних перегонів на дистанції 10 кілометрів.

Спортсмен виборов нагороду у гонці вільним стилем. У Яворові відбувся чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед параспортсменів. Участь у ньому взяли 70 параатлетів, що представляли 12 регіонів України. Участь у змаганнях брали параатлети трьох класів: із порушенням опорно-рухового апарату (сидячи та стоячи), а також із порушенням зору. Загалом програма чемпіонату України включала у себе три гонки: біатлонний спринт, а також лижні гонки з інтервальним стартом та вільним стилем. Загалом було розіграно 18 комплектів нагород (по три - у кожному класі для чоловіків та жінок). Джерело: Суспільне