Останні новини

Кому показані налокітники

products.7304.2.bАктивний спосіб життя, професійні заняття спортом, інтенсивні силові тренування дуже корисні для здоров'я. Але не варто забувати, що під час таких навантажень страждають суглоби та сухожилля у верхніх і нижніх кінцівках. Динамічність рухів у верхніх кінцівках веде до дисторсій ліктьового суглоба.

Порушення роботи зв'язкового апарату верхніх кінцівок за надмірного навантаження або неправильного виконання вправ може викликати больовий синдром в лікті. Зняти напругу і дискомфорт з суглобової сумки ліктя, мінімізувати ризик травм допоможе спортивний налокітник. За наявності травм ліктьового суглоба в період відновлення слід застосовувати фіксаційні налокітники. Спортивні налокітники фіксують лікоть, захищають суглоб, знижуючи ризик виникнення каліцтв і розтягувань.

Види налокітників

  1. Спортивні — міцні вироби із пластику або щільної тканини створені для захисту ліктя під час занять спортом.
  2. Медичні — вироби з еластичного матеріалу (неопрен, текстиль) для стабілізації та відновлення ліктьового суглоба після пошкоджень. В деяких моделях є вставки — спеціальні подушечки з м'якого матеріалу анатомічної форми.

Для кого

Налокітники показані:

  • спортсменам.
  • при заняттях екстремальними видами спорту.
  • під час реабілітації після травм.
  • для профілактики повторних травм.
  • при дегенеративних зміни в ліктьовому суглобі.
  • за наявності запальних процесів і хвороб (артрит, бурсит, епікондиліт).
  • при вікових змінах хрящових і кісткових тканин (остеоартроз, остеохондроз, подагра).
  • при невритах та інших захворювань з ураженням нервових закінчень.

Людям з постійними фізичними навантаженнями на ліктьовий суглоб рекомендовано носити налокітники для профілактики та масажу ліктя, запобігання переохолодженню м'язів, зв'язок і хрящової тканини. Своєчасна профілактика стабілізує ліктьовий суглоб, усуває больові симптоми та підтримує лікоть в правильному положенні під час занять спортом.

Сучасні налокітники медичного призначення легко надягають і знімаються, виготовлені з високоеластичних матеріалів, що пропускають повітря. Наявність в деяких моделях вставок анатомічної форми з силікону або тканини додатково фіксує хрящову і кісткову тканину ліктя, усуваючи ротацію ліктьового суглоба. Тканинні еластичні налокітники з ультранових матеріалів абсолютно невідчутні на тілі, що дозволяє носити фіксаційні вироби тривалий час до повного відновлення після травми.

При заняттях спортом налокітники сприяють планомірному розігріванню тканин, нормалізують кровообіг і знижують ризик травми. Носіння налокітника під час тренувального процесу захистить суглобову частину ліктя та усуне напругу в м'язових тканинах. При заняттях важкою атлетикою або великим тенісом налокітник сприяє підтримці та фіксації ліктя в правильному положенні, розподіляючи навантаження на всі поверхню ліктя, запобігаючи його випадінню і розривам сполучних тканин. Спортсменам слід носити налокітник на стадії підготовки до змагань для прогрівання м'язів і сухожиль в ліктьовому суглобі.

Вибираючи фіксаційний виріб, слід звертати увагу на склад матеріалів, структуру плетінь волокон, якість матеріалів. При підборі налокітників краще відвідати спеціалізований магазин медичних товарів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.
Thumbnail Відбувся Чемпіонат Тернопільщини з вільної боротьби серед борців 18-20 років. За результатами визначились спортсмени, які у складі збірної 25-28 березня в Харкові представлятимуть Тернопільську область на Чемпіонаті...
Thumbnail Цікавий світ професій манить старшокласників своєю «різнобарвністю». Молода людина, яка стоїть на порозі закінчення школи, прагне знайти собі фах  до душі. Але як не загубитися в цьому розмаїтті?...
Thumbnail Абітурієнтів та студентів Тернополя запрошують взяти участь у соціальній програмі Scholarship.  Головний приз - грант у розмірі 15 000 гривень на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума...
Thumbnail Напередодні президентських виборів особливої актуальності набуває питання про забезпечення суспільної безпеки та охорони правопорядку. Попереду ще багато передвиборчих акцій кандидатів, а також...
Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...