Останні новини

Тернополянам розкажуть, як змінити медицину у місцевих лікарнях

53499993 2624210824316873 570837927148388352 n 1Безкінечні черги, погане обслуговування, корупція, відсутність ліків, антисанітарія - це ті проблеми, з якими стикаються тисячі тернополян у медичних закладах. Як змінити цю ситуацію?

Тільки активність і готовність лікарів можуть зрушити з місця ту брилу, яка називається національною системою охорони здоров'я. Тому 17 березня у Тернополі (13:00, вул. Шашкевича, 8В, 7-ий поверх) Українська Галицька Партія організовує захід “Медицина майбутнього” про сучасні підходи у роботі медзакладів.

Що таке сучасна лікарня у світі? Це незалежний медичний центр, який конкурує за пацієнтів. Саме тому тут усі зацікавлені, щоб людині було комфортно, якість послуг покращувалася, щоб лікарі були задоволені зарплатою, постійно вчилися чогось нового.

53499993 2624210824316873 570837927148388352 n

Що таке українська лікарня?

На жаль, ми тільки стаємо на шлях конкуренції між медзакладами. Успішна лікарня - це поки що незвичне словосполучення. Але так, сучасна лікарня має бути також і успішною. Бо тепер держава не буде давати гроші просто так, кошти треба вміти залучити, а потім - вміло і з розумом їх використати.

“Про що конкретно будемо говорити? Про медичний менеджмент у роботі медзакладу, ІТ-технології в організації роботи медзакладів, електронний документообіг та  клієнтоорієнтована медицина”, - коментує Іван Кізюк, голова Тернопільської міської організації УГП.

Для кого зустріч?

Запрошують всіх охочих, але найперше медиків, управлінців, волонтерів, студентів.

Приходьте у неділю, 17 березня, на вул. Шашкевича, 8В (7-ий поверх), м. Тернопіль.

Участь у заході безкоштовна!

Реєструйтесь: https://my.su/u5mat

Долучайтеся! 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...