Останні новини

На Тернопільщині не вщухають пожежі в природних екосистемах

trava suhaНа Тернопільщині не вщухають пожежі в природних екосистемах, – наголошують в обласному Управлінні ДСНС.

20 березня в межах області виникло 20 пожеж сухої трави, всього ж з початку року зареєстровано 303 пожежі в природних екосистемах, на площі понад 281,6 гектари.

«12:17. В смт. Підволочиськ на вул. Сонячній виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 80 м.кв. Пожежу ліквідовано місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

13:17. В с. Кордишів Шумського району виникла пожежа сухої трави на території приватного домогосподарства. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 0,3 га. Пожежу ліквідовано місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

гасіння траи

13:30. Поблизу смт. Дружба Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4,5 га. Пожежу ліквідовано черговим відділенням 25-го державного пожежно-рятувального поста.

13:48. В с. Малі Дедеркали Шумського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Великі Дедеркали.

14:59. В с. Смиківці Тернопільського району, на вул. Підволочиське шосе, виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:59. В с. Байківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 700 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці.

16:17. В смт. Гримайлів Гусятинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, поблизу кладовища, на площі 25 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Гримайлів.

16:37. В с. Шляхтинці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 700 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці.

17:27. В м. Збараж на вул. Малюти виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:29. В с. Кабарівці Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння врятовано 2 будівлі.

17:40. В м. Тернопіль на вул. Злуки, 13 виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:09. В смт. Гусятин на вул. Б. Лепкого виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 150 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:53. В смт. Велика Березовиця Тернопільського району, на вул. Шевченка, 51, виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спе5ціального призначення.

19:14. Поблизу смт. Залізці Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Залізці.

19:17. Поблизу с. Футори Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння врятовано 1 будівлю.

19:21. В м. Заліщики на вул. Ущилівській виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 10 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:40. Поблизу с. Білоскірка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:43. В с. Слобідка-Мушкатівка Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:28. Поблизу с. Пробіжна Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с.Пробіжна.

22:05. В м. Тернопіль виникла пожежа сухої трави та сміття на території парку «Топільче», на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 2-ї державної пожежно-рятувальної частини».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.