Останні новини

На Тернопільщині не вщухають пожежі в природних екосистемах

trava suhaНа Тернопільщині не вщухають пожежі в природних екосистемах, – наголошують в обласному Управлінні ДСНС.

20 березня в межах області виникло 20 пожеж сухої трави, всього ж з початку року зареєстровано 303 пожежі в природних екосистемах, на площі понад 281,6 гектари.

«12:17. В смт. Підволочиськ на вул. Сонячній виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 80 м.кв. Пожежу ліквідовано місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

13:17. В с. Кордишів Шумського району виникла пожежа сухої трави на території приватного домогосподарства. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 0,3 га. Пожежу ліквідовано місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

гасіння траи

13:30. Поблизу смт. Дружба Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4,5 га. Пожежу ліквідовано черговим відділенням 25-го державного пожежно-рятувального поста.

13:48. В с. Малі Дедеркали Шумського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Великі Дедеркали.

14:59. В с. Смиківці Тернопільського району, на вул. Підволочиське шосе, виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:59. В с. Байківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 700 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці.

16:17. В смт. Гримайлів Гусятинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, поблизу кладовища, на площі 25 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Гримайлів.

16:37. В с. Шляхтинці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 700 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці.

17:27. В м. Збараж на вул. Малюти виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:29. В с. Кабарівці Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння врятовано 2 будівлі.

17:40. В м. Тернопіль на вул. Злуки, 13 виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:09. В смт. Гусятин на вул. Б. Лепкого виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 150 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:53. В смт. Велика Березовиця Тернопільського району, на вул. Шевченка, 51, виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спе5ціального призначення.

19:14. Поблизу смт. Залізці Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Залізці.

19:17. Поблизу с. Футори Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння врятовано 1 будівлю.

19:21. В м. Заліщики на вул. Ущилівській виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 10 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:40. Поблизу с. Білоскірка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:43. В с. Слобідка-Мушкатівка Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:28. Поблизу с. Пробіжна Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с.Пробіжна.

22:05. В м. Тернопіль виникла пожежа сухої трави та сміття на території парку «Топільче», на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 2-ї державної пожежно-рятувальної частини».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...