Останні новини

За день на території Тернопільської області гасили 7 пожеж в природних екосистемах

pozhezhi eco14 квітня на території Тернопільської області рятувальники ліквідували 7 пожеж в природних екосистемах.

«14 квітня о 14:22 поблизу с. Голошинці Підволочиського району виникла пожежа сухої трави на площі 80 м.кв. Пожежу ліквідовано черговими караулами 20-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди с. Кошляки.

14 квітня о 14:25 в с. Стегниківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14 квітня о 15:37 поблизу х. Підвисоке Кременецького району виникла пожежа сухої трави на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння не допущено розповсюдження вогню на лісовий масив, площею 30 га.

14 квітня о 22:20 поблизу х. Підвисоке Кременецького району виникла пожежа сухої трави на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14 квітня о 17:00 поблизу с. В. Лука Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14 квітня о 18:35 поблизу с. В. Бірки Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на площі 700 м.кв. Під час пожежі отримав опіки полум’ям І, ІІ, ІІІ ступеня обох кінцівок рук, правого плеча, правої половини тулуба, правого стегна, 30 % поверхні тіла місцевий житель, 1964 р. н., який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, впав в осередок горіння. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14 квітня о 20:08 поблизу с. Костільники Бучацького району виникла пожежа сухої трави на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди Золотий Потік, під час гасіння не допущено розповсюдження вогню на лісовий масив, площею 50 га», – йдеться у повідомленні обласного Управління ДСНС.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.