Останні новини

Чи правомірні чинні тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополя?

7 грн проїзд21 травня в ефірі програми о «Тема дня» на UA: Українське радіо Тернопіль громадський активіст та правозахисник Ростислав Небельський розповів про свій позов до Тернопільського окружного адміністративного суду з приводу оскарження рішення виконавчого комітету Тернопільської міськради щодо тарифів на проїзд.

777577«Рішення, яке стосується тарифів на перевезення пасажирів електротранспортом міста від 2-го травня цього року є нечинним, адже виконком не дотримувався жодної процедури. До 6 травня взагалі не було інформації про засідання виконкому, на якому просто продублювали діючі тарифи», — заявив Ростислав Небельський.
Нагадаємо, 16 квітня колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду задовольнила скаргу правозахисника Ростислава Небельського. Суд визнав протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів».
Громадський активіст розповів: «Коли суд скасував рішення для того, аби затвердити нові тарифи, окрім 4 та 5 гривень, які почали діяти де-юре, потрібно було провести громадські слухання, які проводяться не раніше, як через місяць після їхнього оголошення. Якщо би навіть 17 квітня Тернопільська міська рада розпочала нову процедуру, то вона б мала завершитись аж 18 травня. Тобто рішення виконкому не відповідає визначеним законодавством термінам».
Наразі вартість проїзду при оплаті готівкою є незмінною і становить 6 гривень у тролейбусі та 7 гривень у маршрутці. При цьому для власників «Картки тернополянина» проїзд на 1 гривню дешевший.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…