Останні новини

Чи правомірні чинні тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополя?

7 грн проїзд21 травня в ефірі програми о «Тема дня» на UA: Українське радіо Тернопіль громадський активіст та правозахисник Ростислав Небельський розповів про свій позов до Тернопільського окружного адміністративного суду з приводу оскарження рішення виконавчого комітету Тернопільської міськради щодо тарифів на проїзд.

777577«Рішення, яке стосується тарифів на перевезення пасажирів електротранспортом міста від 2-го травня цього року є нечинним, адже виконком не дотримувався жодної процедури. До 6 травня взагалі не було інформації про засідання виконкому, на якому просто продублювали діючі тарифи», — заявив Ростислав Небельський.
Нагадаємо, 16 квітня колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду задовольнила скаргу правозахисника Ростислава Небельського. Суд визнав протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів».
Громадський активіст розповів: «Коли суд скасував рішення для того, аби затвердити нові тарифи, окрім 4 та 5 гривень, які почали діяти де-юре, потрібно було провести громадські слухання, які проводяться не раніше, як через місяць після їхнього оголошення. Якщо би навіть 17 квітня Тернопільська міська рада розпочала нову процедуру, то вона б мала завершитись аж 18 травня. Тобто рішення виконкому не відповідає визначеним законодавством термінам».
Наразі вартість проїзду при оплаті готівкою є незмінною і становить 6 гривень у тролейбусі та 7 гривень у маршрутці. При цьому для власників «Картки тернополянина» проїзд на 1 гривню дешевший.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...