Останні новини

Школа Громадської Активності - будуємо вежу сьогодні

IMG 4220Тридцять щасливчиків, які успішно пройшли конкурсний відбір та співбесіду, отримали можливість стати учнями Школи Громадської Активності. І вже у неділю, 3 листопада, відбувся перший тренінг на тему “Вступ до громадянського суспільства. Знайомство та командотворення”.

Спікери Василь Томчишин, керівник громадської організації “Центр громадського моніторингу та аналітики”, та Рустам Ергешов, співорганізатор Музичного фестивалю “Файне місто” та представник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, розповіли про особливості функціонування громадянського суспільства, взаємодію різних його груп, важливість у цьому процесі громадських організацій. Слід розуміти, що суспільство - це організм, що розвивається, змінюється, і інколи навіть “хворіє”. Досвід розвинених держав показує, що шлях його розвитку не є однорідним, інколи це дуже болючий процес. Важливо, коли члени суспільства вміють досягати консенсусу та взаєморозуміння, відстоювати свою позицію та вимоги без порушення прав інших.

IMG 4598

Школа Громадської Активності дасть можливість студентам долучитися до існуючих проектів чи реалізувати в команді власні ідеї. Держава чи навчальні заклади не завжди можуть задовільнити попит молоді. А їй потрібно давати можливості вчитися і розвиватися саме в Україні”, - прокоментував Василь Томчишин.

Практична частина тренінгу складалася із двох кейсів. Спершу учасникам запропонували розповісти про себе через малюнок, а потім представити його аудиторії. Отак жартома, в ігровій формі, відбулись самопрезентація та знайомство молоді. Наступним завданням для учасників став конкурс “Хто збудує найвищу вежу”. Для цього слухачам потрібно було поділитися на дві команди та змагатись між собою. Найскладнішим моментом при виконанні виявилось вміння зберегти рівновагу свого творіння.

IMG 4640

Проект “Школа Громадської Активності” реалізовує громадська організація “Молодіжне об'єднання “Файне місто” спільно з громадською організацією “Центр громадського моніторингу та аналітики”.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».