Останні новини

У Тернополі відбувся Всеукраїнський тренінг професійного вдосконалення для лікарів

IMG 7457Тренінг-програму для лікарів «Мистецтво лікування», яка відбулась 26 листопада у Тернополі відвідали понад 900 лікарів м. Тернопіль та Тернопільської області.

Одноденний курс лекцій «Мистецтво лікування», щорічно проходить у Тернополі, проте цього року, кількість відвідувачів є рекордною – понад 900 лікарів.

У якості наукових направленостей курсу було обрано найактуальніші теми вітчизняної медицини: захворювання шкіри, предіабет, бронхіт, атеросклероз, хвороби нирок та дихальних шляхів та ін.. Режим діалогу дозволив не тільки прослухати доповіді науковців, а й поспілкуватись із ними.

IMG 7465

Програма була націлена ознайомити лікарів із факторами ризику розвитку захворювань, поширити знання про їх виявлення і вміння застосовувати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Кабінет вимірювання дозволив кожному учаснику, безкоштовно пройти аналізи, серед яких: діагностика новоутворень шкіри, визначення щільності кісткової тканини, гостроти зору, індексу маси тіла, рівня цукру та УЗД колінних суглобів. Учасники тренінг-програми отримали 4 сертифікати професійного розвитку сумою 25 балів.

Співорганізаторами тренінгу виступили Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, ГО «Тернопільське обласне товариство терапевтів», Департамент охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та Відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.

IMG 7440

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти», за підтримки МОЗ України починаючи із 2004 року організовує Всеукраїнську тренінг-програму для лікарів «Мистецтво лікування» із метою запобігти професійному старінню. У 2018 році асоціацією було організовано 17 тренінг-програм, які відвідали більше 10 000 лікарів. На 2020 рік заплановано 24 тренінги у 20 областях України. Місія проекту – поліпшення якості охорони здоров’я України шляхом просвітництва та наукової діяльності.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...