Останні новини

Тернопільські депутати мають намір віддати прохід біля пам’ятника Петлюрі під генделик

петлюраВ минулому році на День Незалежності в Тернополі урочисто було відкрито пам’ятний знак українському державному діячеві Симону Петлюрі. Встановлення погруддя на однойменному бульварі стало можливим завдяки неодноразовим зверненням до міської ради мешканців прилеглих будинків та активній діяльності громадської організації «Підприємці Галичини», яка , власне, просувала цю ідею.

За кошти небайдужих підприємців міста,  крім пам’ятника, було ще проведено благоустрій прилеглої території і змонтовано фонтан. Завдяки цьому бульвар Симона Петлюри  перетворився на одну з окрас Тернополя. Проте у цій історії було і є не все так позитивно. У встановленні погруддя Симону Петлюрі та  окультуренні прилеглої території  були і противники, які мали певні «види» на частину цієї землі.

зображення viber 2019 12 04 14 53 02

Мова йде про власників ТОВ Магазин «Оріон», які всіляко намагалися перешкодити втілити цей проект. Вказаній  фірмі належить дешевий генделик, який знаходиться перед магазином «Оріон» (супермаркет «Сільпо» на Петлюри,2) і межує з територією навколо пам’ятника.

зображення viber 2019 12 04 14 52 24

Завдяки шахрайській схемі ділки хотіли розширити свої володіння, проте тоді  їм  це не вдалося. Зараз же вони хочуть перекрити прохід до бульвару, щоб встановити там столики для відвідувачів забігайлівки. Для цього «ручні» і «прикормлені» депутати Тернопільської міської ради (до таких відносяться Грицишин Андрій, Вікторія Шараськіна і Святослав Півторак, які єдині голосували за таке рішення перший раз) вже вдруге на сесії міської ради 6 грудня  будуть «пропихати»  рішення про укладання договору земельного сервітуту з  ТОВ Магазин «Оріон»  по вул. Петлюри, 2 внаслідок чого прохід до бульвару можна буде використовувати на власний розсуд.  Залишається тільки сподіватися, що у міського голови та більшості депутатів вистачить здорового глузду не голосувати за цей проект рішення. Інакше в скорому часі на бульварі Петлюри наші мешканці будуть нюхати шашличний угар та вислуховувати п’яні співи відвідувачів генделика.

зображення viber 2019 12 04 14 56 41

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...