Останні новини

Електричний лобзик, перфоратор, шліфувальна машина — які інструменти обов’язково мають бути в кожній домашній майстерні

інструменти 49393Шліфмашина, перфоратор та інші акумуляторні та мережеві пристрої допоможуть перетворити гараж, комору чи інше господарське приміщення в повноцінну домашню майстерню, необхідно лише:

  • грамотно зонувати простір, виділити місце для зберігання інвентарю та роботи;
  • потурбуватися про власну безпеку – обладнати приміщення якісною системою вентиляції, встановити джерело безперебійного живлення і стабілізатор напруги в мережі.

Найбільше уваги варто приділити саме вибору робочого оснащення –електроінструментів та ручного знаряддя праці.

Топ-5 електроінструментів, які точно не будуть зайвими в майстерні: від перфоратора до клейового пістолета

З покупки якого технічного оснащення краще починати процес облаштування універсальної майстерні, призначеної для виконання різних видів робіт:

  • Електричний (мережевий або акумуляторний) перфоратор. Цей інструмент знадобиться під час виконання косметичного або капітального ремонту вдома, облаштування присадибної ділянки, вирішення різних побутових задач, виготовлення меблів або декору для дому. Головна перевага перфоратора – універсальність. Завдяки високій потужності та функціональності він здатен легко замінити відразу кілька пристроїв, призначених для свердління отворів та трощіння твердих матеріалів.

Це цікаво: Один з найкращих виробників побутових і професійних перфораторів – німецька компанія Metabo. Замовити потужний перфоратор Metabo можна за посиланням:https://www.moyo.ua/instrument/electroinstrument/perforatoryi/metabo/

  • Кутова або вібраційна шліфувальна машина. Ці девайси для роботи з різними матеріалами також не будуть зайвими на робочому місці. Використовувати їх можна для шліфування, нарізання, полірування і зачистки металевих листів, дерев’яних брусків, бетонних плит, пластмасових і кам’яних, натуральних чи штучних, поверхонь.
  • Промисловий пилосос. Один з найважливіших факторів, які впливають на комфорт перебування у майстерні – це чистота. Для підтримання чистоти і, відповідно, боротьби з промисловим сміттям (металевою стружкою, тирсою, уламками цементу, пилом) потрібен спеціальний потужний пристрій. Оптимальне рішення – пилосмок будівельний з середньої цінової категорії.
  • Клейовий пістолет. Пістолет з термоклеєм – ще один інструмент, який може знадобитися як в майстерні, так і далеко за її межами. Сфера його експлуатації надзвичайно різноманітна. Так, пристрій потрібен під час виготовлення меблів, прикрас для дому, прокладки комунікацій, герметизації стиків та будівельних швів і навіть реалізації творчих ідей. Наприклад, створення прикрас у домашніх умовах.
  • Електричний лобзик. Він придатний для роботи з листовими матеріалами: деревиною, пластиком та гіпсокартоном. Використовувати інструмент можна на ремонтному майданчику, а також в межах майстерні для виготовлення меблів або обробки тонкої керамічної облицювальної плитки. Для експлуатації в приміщенні краще вибрати мережеву модель, а поза майстернею – акумуляторну.

Також на робочому місці кожного майстра обов’язково повинні бути молотки, плоскогубці, викрутки, ручні пили, струбцини та інші ручні інструменти.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".