Останні новини

Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала сучасне медичне обладнання

мед бладнання 1Життєво необхідне обладнання для діагностики та лікування дітей з вадами серця отримала Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня.

Придбали його за кошти, зібрані під час 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2019», яка відбулася під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Завдяки зібраним коштам вдалося закупити сучасне медичне обладнання на суму понад 400 тисяч гривень.

Отримане обладнання використовуватимуть безкоштовно для лікування та діагностики захворювань дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні.

мед лбладнання 12

Довідково. За кошти, зібрані під час 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2019» в області, закуплено сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні:

- Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10М (ЭКГ, SPO2, НІАД, ЕКС) з функцією (АНД) (електроди багаторазові: дорослі та діти) (223 830,00 грн);

- Електрокардіограф ВЕ1200В 12-ти канальний (34 678,0 грн);

- Кишеньковий пульсоксиметр MD300K2 (8 010,0 грн);

- Насос інфузійний МЕ600 зі стійкою (26 862,0 грн);

- Монітор електрокардіосигналів добовий SDМ 3 (77 000,0 грн);

- Вимірювач АТ ВАТ 41-2 (33 000,00 грн).

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".