Останні новини

У Тернополі для освітян провели воркшоп «Знай. Вивчай. Упроваджуй»

image111 лютого в приміщенні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2» відбувся воркшоп «Знай. Вивчай. Упроваджуй» з питань організації та проведення моніторингу освітнього процесу та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти Тернопільської області, ініційований управлінням Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

У заході взяли участь освітні експерти, які будуть залучені до інституційних аудитів, керівники та заступники керівників закладів освіти Тернопільської області, в яких відбуватиметься інституційний аудит у 2020 році. Об’єктом обговорення став системний процес вивчення якості освітньої діяльності самими керівниками закладів освіти, представниками методичних установ, засновниками, фахівцями зі служби якості освіти та міжнародними організаціями, які періодично моніторять результативність української школи.

image4

Тож актуальним питанням для присутніх на воркшопі стали практичні аспекти розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Цікавими були виступи регіональних тренерів – управлінців-теоретиків і практиків, які пройшли навчання з питань створення та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, апробовують отримані знання у практичній діяльності і будуть залучені до навчання команди експертів Тернопілля, а також до проведення інституційних аудитів закладів освіти області. 

image3

Нагадаємо, що інституційний аудит це різновид заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про загальну середню освіту,  вдосконалена версія атестації шкіл (ліквідованої сьогодні), яка була спрямована, здебільшого, на формалізований контроль і перевірку. Головна ж місія аудиту – допомогти закладам освіти підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".