Останні новини

У Тернополі розкажуть про таємниці зв’язку з дітьми

84349790 3515942891810324 2702684179044237312 oЗ народженням дитини все змінюється. Як? Психологи кажуть, що і в чоловіка, і в жінки є певні уявлення та очікування щодо того, як це — бути батьками. Вони виникають із дитячого досвіду, і з фантазій про те, як хотілося б. Але з народженням первістка буває так, що подружжя зіштовхується з невідповідністю своїх очікувань.

Тому можуть виникати розчарування, незадоволеність, докори, сварки. Боятися цього - не потрібно! Бо якраз для уникнення таких ситуацій у Тернополі  організовують курс тренінгів “Щасливі разом: таємниці емоційного зв’язку з дітьми”

Першим заняттям буде розмова та практичний кейс на тему “Тато, мама і я або що таке сімейна система”.

Спікером буде психологиня Наталія Гаєвська. Вона знає, як встановити емоційний зв’язок з дитиною, як виростити дитину щасливою, як давати раду із різними емоціями, про важливу роль батька у сім’ї та багато иншого. І вона обов’язково поділиться із учасниками. Як це буде відбуватися?

Програма складається із 3-ох частин, кожна з яких має 5 занять. Зустріч буде щочетверга о 18:00 на Шашкевича, 8В. Перша зустріч - 13 лютого.

Після завершення програми ви будете вміти вирішувати конфлікти в сім’ї, органічно спілкуватися та встановлювати тісний емоційний зв’язок з рідними.

Участь - безкоштовна.

До слова, у рамках ініціативи “Тернопіль - місто щасливих сімей” вже відбувся Форум пологових, низка фестивалів дитинства по різних мікрорайонах, опитування батьків про комфорт у місті тощо.

“За великим рахунком мета і завдання у батьків - здоров'я і щастя дитини. А от способів досягнення та реалізації цього надзвичайно багато. Саме про них ми будемо говорити впродовж наших зустрічей. Це ще один важливий крок для реалізації ініціативи “Тернопіль - місто щасливих сімей”, - розповідає Ірина Яремчук, авторка ініціативи “Тернопіль - місто щасливих сімей”, заступниця голови Політради УГП.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".