Останні новини

Психологиня Наталя Гаєвська поділилася таємницями щастя дітей

DSCF8188Наталя Гаєвська спільно із Українською Галицькою партією розпочала курс тренінгів “Щасливі разом: таємниці емоційного зв’язку з дітьми”. Вчора відбулося перше заняття, учасники говорили про роль та місце кожного в сім’ї, що таке сімейна система, які зв’язки існують між членами сім’ї, для чого будувати міцний емоційний зв’язок.

Ось тут кілька практичних тез із тренінгу:

 • - сім’я - це великий казан, у який кожен із членів вливає або чисту воду, або бруд. І від того залежить, яким буде кінцевий продукт (читайте - сім’я).
 • - народження дитини - це не лише радість, але й стрес, бо змінюється усталений порядок речей.
 • - із появою дитини треба вміти не просто пристосовуватися до нових обставин, але робити це усвідомлено і з розумінням.
 • - щоб дитина росла щасливо, потрібно психологічно на ній зосереджуватися. Просто спільного часопроведення недостатньо.
 • - відчуття безпеки у дитини формується через емоційний зв’язок з матір’ю. Якщо він є, то дитина буде рости впевненою у собі, не боятиметься зовнішнього світу.
 • - у сприйнятті дитини мати - це її невіддільна частинка.
 • - дуже важливо, щоб мама могла відчувати потреби дитини (сензитивність).
 • - якщо діти поводять себе по-дорослому, мовчазні, не потребують допомоги батьків, то ймовірно у них може розвиватися дитяча депресія. У такому випадку емоційний зв’язок між матір’ю і дитиною не формується. 
 • - до народження дитини потрібно готуватися, насамперед емоційно.
 • DSCF8200
 • DSCF8326

“За великим рахунком мета і завдання у батьків - здоров'я і щастя дитини. А от способів досягнення та реалізації цього надзвичайно багато. Саме про них ми будемо говорити впродовж наших зустрічей. Це ще один важливий крок для реалізації ініціативи “Тернопіль - місто щасливих сімей”, - розповідає Ірина Яремчук, авторка ініціативи “Тернопіль - місто щасливих сімей”, заступниця голови Політради УГП.

До слова, у рамках ініціативи “Тернопіль - місто щасливих сімей” вже відбувся Форум пологових, низка фестивалів дитинства по різних мікрорайонах, опитування батьків про комфорт у місті тощо. 

Наступна зустріч із Наталею Гаєвською відбудеться у четвер, 20 лютого, о 18:00 на Шашкевича, 8В. Участь безкоштовна! Посилання для реєстрації тут: https://bit.ly/2vtH4mM

DSCF8324

DSCF8276

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".