Останні новини

Депутат міськради Андрій Грицишин спровокував скандал у водоканалі

Gryctshyn aУ вівторок, 8 листопада в приміщенні  «Тернопільводоканалу» в пообідню пору   відбувався прийом громадян головним інженером  комунального підприємства Романом Романівим, на який назбиралось з півтора десятки  людей.

Десь о 14.40 до його кабінету спробував без черги пройти якийсь мужчина. На зауваження з цього приводу оточуючих, чоловік відрекомендувався депутатом Тернопільської міської ради від «Самопомочі» Андрієм Грицишиним та пояснив свою поведінку тим, що, як народний обранець від громади, має право позачергово заходити куди завгодно і коли завгодно. Після своїх слів він нахабно зайшов до кабінету головного інженера. Коли ж людям увірвався терпець і вони через декілька хвилин зайшли услід за депутатом, то побачили, як кажуть, «картину маслом». Головний інженер штампував та підписував документи пана Грицишина, які той йому підсовував. У кабінеті зчинився ґвалт і люди звинуватили  пана депутата у тому, що той  нахабно прийшов вирішувати свої власні проблеми і аж ніяк не захищати інтереси виборців. Проте народний обранець на це не зважав і ,завершивши справу, під крики «Ганьба!» і «Коли ви вже нажеретесь?!»  вийшов з кабінету і пішов у своїх справах. А  знервовані та ображені люди повернулись на свої місця чекати своєї черги.

Коментувати такі дії депутата – марна справа. Нехай люди роблять висновки: хто є хто в депутатському корпусі міської ради.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".