На зупинці із рюкзака тернополянки витягнули гаманець

гаманець грошіНа зупинці громадського транспорту 32-річна тернополянка стала жертвою крадія. Невідома особа непомітно витягла з незакритого наплічника гаманець.

Зникнення готівки жінка виявила вже в транспорті, коли потрібно було розрахуватись за проїзд. Про злочин вона повідомила правоохоронців.

За словами потерпілої в гаманці знаходились 1000 гривень та кредитна картка, з якої в подальшому зняли ще 4000 тисячі гривень.

Працівники поліції встановили особу підозрюваної. Нею виявилася 30-річна тернополянка. Протиправне жінка скоїла вперше. Частину готівки вона витратила на власні потреби, решту вилучили правоохоронці.

Поліцейські наголошують мешканцям області бути обачними! Не носіть цінні речі, документи, ключі, мобільні телефони у зовнішніх кишенях одягу, сумок та наплічників – краще використовуйте внутрішні кишені, поясні сумочки. Стежте за тим, щоб ваша сумка була закрита та завжди тримайте її у полі зору, а наплічник потрібно знімати з плеча перед посадкою в транспорт. Не зберігайте записані пін-коди з карткою – у разі втрати чи крадіжки зловмисники можуть безперешкодно зняти гроші з рахунку.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com