fortuna gif

Останні новини

Як сільський голова Гаїв Шевченківських «спілкується» з АТОшником

бричТе, що бойові дії на Сході України з кожним днем все менше турбують пересічного українця, ні для кого вже не є великим відкриттям.

Наш люд живе за принципом: в АТО більш-менш спокійно, мобілізацію, слава Богу, відмінили, то й можна жити і не забивати собі голову проблемами інших.  А інші – це тисячі учасників бойових дій, які повернулися з фронту з покаліченим здоров’ям та морально-психологічними травмами і намагаються наново пристосуватись до життя. Проте, у більшості випадків фронтовики залишаються наодинці зі своїми проблеми і щоб їх вирішувати, повинні оббивати пороги десятків чиновницьких кабінетів. Пропонуємо Вам переглянути відео, де сільський голова Гаїв Шевченківських Богдан Брич  «розмовляє» з  АТОшником (якщо це, звичайно, можна назвати розмовою у виконанні сільського голови), відмовляючи йому у виділенні земельної ділянки.

Більше того, місцевий «князьок» (до речі, донедавна асоціював себе, як непримиренний борець з корупцією та соціальною несправедливістю, а сівши в крісло очільника села відразу ж про це забув, як кажуть «жирком заплив»), порушуючи законодавство, в ультимативній формі зажадав, щоб той прописався в селі, бо інакше нічого не отримає. При цьому вся розмова супроводжується  погрозами і образами на адресу учасника бойових дій, хоч колись вони були разом на Майдані під час Революції Гідності.

P/S. Очевидно, що пан Брич дуже трепетно відноситься до земельних питань, оскільки ще донедавна намагався позабирати у своїх мешканців, які живуть біля тернопільської  об’їзної дороги, по три метри городу, які ті роками обробляли.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.