fortuna gif

Останні новини

Як сільський голова Гаїв Шевченківських «спілкується» з АТОшником

бричТе, що бойові дії на Сході України з кожним днем все менше турбують пересічного українця, ні для кого вже не є великим відкриттям.

Наш люд живе за принципом: в АТО більш-менш спокійно, мобілізацію, слава Богу, відмінили, то й можна жити і не забивати собі голову проблемами інших.  А інші – це тисячі учасників бойових дій, які повернулися з фронту з покаліченим здоров’ям та морально-психологічними травмами і намагаються наново пристосуватись до життя. Проте, у більшості випадків фронтовики залишаються наодинці зі своїми проблеми і щоб їх вирішувати, повинні оббивати пороги десятків чиновницьких кабінетів. Пропонуємо Вам переглянути відео, де сільський голова Гаїв Шевченківських Богдан Брич  «розмовляє» з  АТОшником (якщо це, звичайно, можна назвати розмовою у виконанні сільського голови), відмовляючи йому у виділенні земельної ділянки.

Більше того, місцевий «князьок» (до речі, донедавна асоціював себе, як непримиренний борець з корупцією та соціальною несправедливістю, а сівши в крісло очільника села відразу ж про це забув, як кажуть «жирком заплив»), порушуючи законодавство, в ультимативній формі зажадав, щоб той прописався в селі, бо інакше нічого не отримає. При цьому вся розмова супроводжується  погрозами і образами на адресу учасника бойових дій, хоч колись вони були разом на Майдані під час Революції Гідності.

P/S. Очевидно, що пан Брич дуже трепетно відноситься до земельних питань, оскільки ще донедавна намагався позабирати у своїх мешканців, які живуть біля тернопільської  об’їзної дороги, по три метри городу, які ті роками обробляли.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту: Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.
Thumbnail У п’ятницю,15 червня, в Чорткові відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».
Thumbnail Захист житлових прав дітей – одне із важливих питань у діяльності служби у справах дітей. На службу  в справах дітей покладені функції здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють,...
Thumbnail На червневому засіданні жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, учасниці спілкувалися на тему: «Ресурси негативних почуттів».
Thumbnail Хочеш вивчити або вдосконалити свої знання з іноземної мови? Тоді приходь на заняття у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді.
Thumbnail Масштабне розважально-музичне свято цими вихідними відбулось в с.Ренів на Зборівщині. З нагоди Дня захисту дітей малечі із навколишніх сіл влаштували незабутні забави із аніматорами, конкурсами,...
Thumbnail На Театральній площі міста Тернополя відбувся фестиваль «Я МАЮ ПРАВО», на якому нагородили переможців регіонального етапу конкурсу малюнків «Я маю право» дипломами I, II, III ступенів, із зазначенням...
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували для безробітних тернополян ярмарок вакансій на виробництві - ТОВ «Тервікнопласт».
Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...