fortuna gif

Останні новини

На бульварі Симона Петлюри залили фундамент під пам’ятник, але не всі хочуть його встановлення

d2fd14902715ee ShahinНещодавно, на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури ОДА погодили ескізний проект пам'ятного знаку Симону Петлюрі на однойменному бульварі.

Крім того, в процесі обговорення дійшли висновку, що місце для пам'ятного знаку вибрано оптимально.

Ініціаторами  встановлення пам’ятного знаку були мешканці бульвару, за його реалізацію взялася Тернопільська обласна громадська  організація  «Підприємці Галичини», а автором пам’ятника став відомий архітектор Данило Чепіль. Варто зазначити, що фінансування проекту повністю взяли на себе підприємці Тернополя. Нагадаємо, що ще навесні цього року освятили підніжжя для майбутнього монументу і встановили пам’ятний камінь. Така ініціатива знайшла підтримку в мерії, про що свідчить відповідне рішення виконавчого комітету, датоване липнем 2017 року. Реконструкція самого бульвару, яка завершилась минулого року облаштуванням доріжок, встановленням вуличного освітлення та об’єктами інфраструктури, логічно завершиться встановленням монументу Симону Петлюрі. Крім того, планується провести належний благоустрій території, який включатиме відпочинкову зону з доріжками та фонтаном.  Зі свого боку, ГО «Підприємці Галичини» та місцевий бізнес дотримали слова і вже підготували фундамент під майбутній пам’ятник, поряд з освяченим городянами символічним каменем. Така ініціатива ТОГО «Підприємці Галичини» мала б стати прикладом конструктивної взаємодії влади та бізнесу на місцевому рівні. Саме така співпраця для розвитку міста має прийти на заміну звичним «рішанням» встановлення кіосків та торгових точок з овочами в зелених зонах  на догоду окремим депутатам та чиновникам.

Тут, принагідно, треба нагадати нашим читачам про скандального юриста-земельника  міської ради Назара Становича, який якраз шахрайським методом на цій же вулиці і по сусідству  приватизував фундамент під зупинку громадського транспорту. Очевидці, до речі, повідомили в редакцію, що уже декілька разів бачили цього «ділка» якраз  на будові, коли заливали фундамент під майбутній пам’ятник. Ймовірно  пан  Станович  розробляє стратегічний  план захоплення і цього фундаменту, бо він йому, як «кістка в горлі» і заважає розбудовувати свою ділянку. І на рішення міської ради та думку громади йому глибоко  начхати.   

3e27a458 4

За інформацією Бізнес Компаньйон Тернопіь

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...
Thumbnail Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.Org” нагородила волонтерів-перекладачів, які долучилися до проекту “Переклад онлайн курсів”.
Thumbnail Впродовж двох днів (26 та 27 квітня 2018 року) ПрАТ «Тернопільський Молокозавод» («Молокія») гостинно відкрив свої двері та надав можливість Тернопільському міськрайонному центру зайнятості провести...
Thumbnail Одним із основних завдань, яке ставить перед собою Фонд соціального страхування України, є надання допомоги потерпілим на виробництві та особам, які тимчасово втратили працездатність.
Thumbnail Служба зайнятості, як державна соціальна установа, постійно тримає в полі зору такі категорії населення, як діти з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,...
Thumbnail Тернополянки Катерина та Вероніка Кондратенко вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проходив у місті Ковелі, Волинської області.
Thumbnail У Гусятинському районному центрі зайнятості року відбувся навчальний семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 14 осіб, серед яких ті, хто цікавиться...
Thumbnail Для учнів 9-10 класу Тернопільської школи-ліцею № 13 фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзне засідання клубу «Час Z» на тему: «Подорож у професійне майбутнє».