fortuna gif

Останні новини

На бульварі Симона Петлюри залили фундамент під пам’ятник, але не всі хочуть його встановлення

d2fd14902715ee ShahinНещодавно, на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури ОДА погодили ескізний проект пам'ятного знаку Симону Петлюрі на однойменному бульварі.

Крім того, в процесі обговорення дійшли висновку, що місце для пам'ятного знаку вибрано оптимально.

Ініціаторами  встановлення пам’ятного знаку були мешканці бульвару, за його реалізацію взялася Тернопільська обласна громадська  організація  «Підприємці Галичини», а автором пам’ятника став відомий архітектор Данило Чепіль. Варто зазначити, що фінансування проекту повністю взяли на себе підприємці Тернополя. Нагадаємо, що ще навесні цього року освятили підніжжя для майбутнього монументу і встановили пам’ятний камінь. Така ініціатива знайшла підтримку в мерії, про що свідчить відповідне рішення виконавчого комітету, датоване липнем 2017 року. Реконструкція самого бульвару, яка завершилась минулого року облаштуванням доріжок, встановленням вуличного освітлення та об’єктами інфраструктури, логічно завершиться встановленням монументу Симону Петлюрі. Крім того, планується провести належний благоустрій території, який включатиме відпочинкову зону з доріжками та фонтаном.  Зі свого боку, ГО «Підприємці Галичини» та місцевий бізнес дотримали слова і вже підготували фундамент під майбутній пам’ятник, поряд з освяченим городянами символічним каменем. Така ініціатива ТОГО «Підприємці Галичини» мала б стати прикладом конструктивної взаємодії влади та бізнесу на місцевому рівні. Саме така співпраця для розвитку міста має прийти на заміну звичним «рішанням» встановлення кіосків та торгових точок з овочами в зелених зонах  на догоду окремим депутатам та чиновникам.

Тут, принагідно, треба нагадати нашим читачам про скандального юриста-земельника  міської ради Назара Становича, який якраз шахрайським методом на цій же вулиці і по сусідству  приватизував фундамент під зупинку громадського транспорту. Очевидці, до речі, повідомили в редакцію, що уже декілька разів бачили цього «ділка» якраз  на будові, коли заливали фундамент під майбутній пам’ятник. Ймовірно  пан  Станович  розробляє стратегічний  план захоплення і цього фундаменту, бо він йому, як «кістка в горлі» і заважає розбудовувати свою ділянку. І на рішення міської ради та думку громади йому глибоко  начхати.   

3e27a458 4

За інформацією Бізнес Компаньйон Тернопіь

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.
Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.
Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.