Тернопільські плавці привезли більше десятка медалей з міжнародного турніру

plavannia polsha 10 2022 300З перемогами повернулися вихованці КДЮСШ №1 міста Тернополя з міжнародного турніру з плавання «Plywaj w Ledze», який відбувся у польському місті Олецько. Учасниками змагань стали 192 спортсмени із восьми команд Польщі та західних областей України.

У підсумку плавці з Тернополя посіли 13 призових місць на індивідуальних дистанціях в чотирьох вікових групах і завоювали дві золотих, вісім срібних та три бронзових нагороди. Чемпіонами турніру, виборовши золото, стали Вероніка Корчинська та Олексій Устим, срібні медалі здобули Софія Прус, Євгенія Домбровська, Дарія Гук, Борис Максим та  Вероніка Корчинська і Олексій Устим, у яких по два «срібла». Бронзовими призерами були Євгенія Домбровська, Олександр Табачинський, Софія Сорока. Готували спортсменів до змагань тренери КДЮСШ №1 Світлана Мазур, Юрій Редьква, Олександра Степанюк та Мар’яна Михальчишин.