Останні новини

Голова ГО "Підприємці Галичини" Ольга Шахін взяла участь в Урочистій Академії у ТНЕУ

2018 04 27 163 1Наприкінці квітня у ТНЕУ відбулась Урочиста Академія з нагоди І випуску магістрів зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", організована секцією "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ФЕУ.

Гостями Академії були: Юрій Дейнека - начальник департаменту стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради; Любомир Крупа - заступник голови Тернопільської обласної ради; Ірина Максимюк - інтегратор Тернопільського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, підприємець; Михайло Ратушняк - голова громадської організації "Українська справа", директор ТОВ "АНТ"; Ольга Шахін - голова ТОГО "Підприємці Галичини", підприємець; Михайло Парій - начальник Сектору державної регуляторної служби України в Тернопільській області; Анетта Зелінська та Божена Ришавска - доктори габ., професори Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща); Микола Шинкарик - Перший проректор ТНЕУ; Григорій Монастирський - проректор ТНЕУ; Віктор Островерхов - декан факультету економіки та управління; Бойчик Ірина – доцент, кандидат економічних наук та ін.

Гострота обговорюваних проблем розвитку підприємництва у краї, взаємодії освітніх закладів та бізнесових структур в процесі підготовки кваліфікованих економістів викликали жвавий інтерес в усіх присутніх, а невимушена атмосфера заходу дозволила не лише збагатитись знаннями і досвідом, але й створила чудовий настрій студентам, викладачам секції, гостям та усім учасникам Академії.

2018 04 27 75

З присутніми своїми думками з приводу обговорюваної теми поділилася Бойчик Ірина: «Підприємництво в економічному вузі мають вивчати усі, оскільки ця сфера людської діяльності присутня в усіх галузях - науці, ІТ-галузі, транспорті,  торгівлі, побуті, туризмі тощо. Безпосередня взаємодія з підприємницькими структурами дозволить "заглянути" у підприємницьке середовище і на практиці аналізувати  ті проблеми і виклики, які висуває динамічне середовище.

Тому вважаємо за необхідне з метою стимулювання у студентів критичного мислення щодо проблем розвитку підприємництва в нашому регіоні започаткувати конкурс ЕСЕ "Я - підприємець", а переможці конкурсу можуть бути премійовані безоплатним тижневим-двотижевим стажуванням у Секторі регуляторної служби в області, у міській раді та на одному з підприємств. З цією ініціативою і допомогою звертаємось до наших міських керівників та підприємців».

2018 04 27 86 1

Ольга Шахін висловила підтримку такій ініціативі: «Хочу відзначити, що студенти повинні не формально підходити до такого стажування, а свідомо за період такої практики "взяти" якомога більше практичних навичок і досвіду, який можна здобути лише у підприємницькому середовищі. Також наголошую, що підприємництво для нашої області і міста є тією сферою зайнятості і самозайнятості населення, яка дає левову частку доходів до бюджетів - центрального та місцевих, тому проблеми розвитку підприємництва і торгівлі, як однієї з його найбільш масових сфер, для нашого міста і області особливо актуальні. Тому якісна підготовка економічних кадрів - пріоритет у розвитку освітніх послуг в регіоні».

2018 04 27 29

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.