fortuna gif

Останні новини

Голова ГО "Підприємці Галичини" Ольга Шахін взяла участь в Урочистій Академії у ТНЕУ

2018 04 27 163 1Наприкінці квітня у ТНЕУ відбулась Урочиста Академія з нагоди І випуску магістрів зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", організована секцією "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ФЕУ.

Гостями Академії були: Юрій Дейнека - начальник департаменту стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради; Любомир Крупа - заступник голови Тернопільської обласної ради; Ірина Максимюк - інтегратор Тернопільського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, підприємець; Михайло Ратушняк - голова громадської організації "Українська справа", директор ТОВ "АНТ"; Ольга Шахін - голова ТОГО "Підприємці Галичини", підприємець; Михайло Парій - начальник Сектору державної регуляторної служби України в Тернопільській області; Анетта Зелінська та Божена Ришавска - доктори габ., професори Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща); Микола Шинкарик - Перший проректор ТНЕУ; Григорій Монастирський - проректор ТНЕУ; Віктор Островерхов - декан факультету економіки та управління; Бойчик Ірина – доцент, кандидат економічних наук та ін.

Гострота обговорюваних проблем розвитку підприємництва у краї, взаємодії освітніх закладів та бізнесових структур в процесі підготовки кваліфікованих економістів викликали жвавий інтерес в усіх присутніх, а невимушена атмосфера заходу дозволила не лише збагатитись знаннями і досвідом, але й створила чудовий настрій студентам, викладачам секції, гостям та усім учасникам Академії.

2018 04 27 75

З присутніми своїми думками з приводу обговорюваної теми поділилася Бойчик Ірина: «Підприємництво в економічному вузі мають вивчати усі, оскільки ця сфера людської діяльності присутня в усіх галузях - науці, ІТ-галузі, транспорті,  торгівлі, побуті, туризмі тощо. Безпосередня взаємодія з підприємницькими структурами дозволить "заглянути" у підприємницьке середовище і на практиці аналізувати  ті проблеми і виклики, які висуває динамічне середовище.

Тому вважаємо за необхідне з метою стимулювання у студентів критичного мислення щодо проблем розвитку підприємництва в нашому регіоні започаткувати конкурс ЕСЕ "Я - підприємець", а переможці конкурсу можуть бути премійовані безоплатним тижневим-двотижевим стажуванням у Секторі регуляторної служби в області, у міській раді та на одному з підприємств. З цією ініціативою і допомогою звертаємось до наших міських керівників та підприємців».

2018 04 27 86 1

Ольга Шахін висловила підтримку такій ініціативі: «Хочу відзначити, що студенти повинні не формально підходити до такого стажування, а свідомо за період такої практики "взяти" якомога більше практичних навичок і досвіду, який можна здобути лише у підприємницькому середовищі. Також наголошую, що підприємництво для нашої області і міста є тією сферою зайнятості і самозайнятості населення, яка дає левову частку доходів до бюджетів - центрального та місцевих, тому проблеми розвитку підприємництва і торгівлі, як однієї з його найбільш масових сфер, для нашого міста і області особливо актуальні. Тому якісна підготовка економічних кадрів - пріоритет у розвитку освітніх послуг в регіоні».

2018 04 27 29

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.
Thumbnail Хочеш вивчити або вдосконалити свої знання з іноземної мови? Тоді приходь на заняття у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді.
Thumbnail У Коаліцію Громадських організацій «Тернопільський Центр Реформ» запрошуємо аналітика на оплачуване стажування.
Thumbnail 28 червня лікарі спеціалізованої клініки "Ортоклініка" організували волонтерську поїздку у с.Великі Дедеркали (Шумщина).
Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці відділу взаємодії з роботодавцями провели міні-ярмарок вакансій для ТД ПАТ «Укрпошта».
Thumbnail Дефіцит пенсійного фонду (ПФУ) складає близько 200 млрд грн. Ще кілька років тому в Україні частка людей 60-65 років становила 21,8% від загальної чисельності населення. Згідно з національним...
Thumbnail До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту: Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.
Thumbnail У п’ятницю,15 червня, в Чорткові відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».
Thumbnail Захист житлових прав дітей – одне із важливих питань у діяльності служби у справах дітей. На службу  в справах дітей покладені функції здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють,...