fortuna gif

Останні новини

Голова ГО "Підприємці Галичини" Ольга Шахін взяла участь в Урочистій Академії у ТНЕУ

2018 04 27 163 1Наприкінці квітня у ТНЕУ відбулась Урочиста Академія з нагоди І випуску магістрів зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", організована секцією "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ФЕУ.

Гостями Академії були: Юрій Дейнека - начальник департаменту стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради; Любомир Крупа - заступник голови Тернопільської обласної ради; Ірина Максимюк - інтегратор Тернопільського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, підприємець; Михайло Ратушняк - голова громадської організації "Українська справа", директор ТОВ "АНТ"; Ольга Шахін - голова ТОГО "Підприємці Галичини", підприємець; Михайло Парій - начальник Сектору державної регуляторної служби України в Тернопільській області; Анетта Зелінська та Божена Ришавска - доктори габ., професори Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща); Микола Шинкарик - Перший проректор ТНЕУ; Григорій Монастирський - проректор ТНЕУ; Віктор Островерхов - декан факультету економіки та управління; Бойчик Ірина – доцент, кандидат економічних наук та ін.

Гострота обговорюваних проблем розвитку підприємництва у краї, взаємодії освітніх закладів та бізнесових структур в процесі підготовки кваліфікованих економістів викликали жвавий інтерес в усіх присутніх, а невимушена атмосфера заходу дозволила не лише збагатитись знаннями і досвідом, але й створила чудовий настрій студентам, викладачам секції, гостям та усім учасникам Академії.

2018 04 27 75

З присутніми своїми думками з приводу обговорюваної теми поділилася Бойчик Ірина: «Підприємництво в економічному вузі мають вивчати усі, оскільки ця сфера людської діяльності присутня в усіх галузях - науці, ІТ-галузі, транспорті,  торгівлі, побуті, туризмі тощо. Безпосередня взаємодія з підприємницькими структурами дозволить "заглянути" у підприємницьке середовище і на практиці аналізувати  ті проблеми і виклики, які висуває динамічне середовище.

Тому вважаємо за необхідне з метою стимулювання у студентів критичного мислення щодо проблем розвитку підприємництва в нашому регіоні започаткувати конкурс ЕСЕ "Я - підприємець", а переможці конкурсу можуть бути премійовані безоплатним тижневим-двотижевим стажуванням у Секторі регуляторної служби в області, у міській раді та на одному з підприємств. З цією ініціативою і допомогою звертаємось до наших міських керівників та підприємців».

2018 04 27 86 1

Ольга Шахін висловила підтримку такій ініціативі: «Хочу відзначити, що студенти повинні не формально підходити до такого стажування, а свідомо за період такої практики "взяти" якомога більше практичних навичок і досвіду, який можна здобути лише у підприємницькому середовищі. Також наголошую, що підприємництво для нашої області і міста є тією сферою зайнятості і самозайнятості населення, яка дає левову частку доходів до бюджетів - центрального та місцевих, тому проблеми розвитку підприємництва і торгівлі, як однієї з його найбільш масових сфер, для нашого міста і області особливо актуальні. Тому якісна підготовка економічних кадрів - пріоритет у розвитку освітніх послуг в регіоні».

2018 04 27 29

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.
Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.