fortuna gif

Останні новини

Голова ГО "Підприємці Галичини" Ольга Шахін взяла участь в Урочистій Академії у ТНЕУ

2018 04 27 163 1Наприкінці квітня у ТНЕУ відбулась Урочиста Академія з нагоди І випуску магістрів зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", організована секцією "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ФЕУ.

Гостями Академії були: Юрій Дейнека - начальник департаменту стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради; Любомир Крупа - заступник голови Тернопільської обласної ради; Ірина Максимюк - інтегратор Тернопільського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, підприємець; Михайло Ратушняк - голова громадської організації "Українська справа", директор ТОВ "АНТ"; Ольга Шахін - голова ТОГО "Підприємці Галичини", підприємець; Михайло Парій - начальник Сектору державної регуляторної служби України в Тернопільській області; Анетта Зелінська та Божена Ришавска - доктори габ., професори Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща); Микола Шинкарик - Перший проректор ТНЕУ; Григорій Монастирський - проректор ТНЕУ; Віктор Островерхов - декан факультету економіки та управління; Бойчик Ірина – доцент, кандидат економічних наук та ін.

Гострота обговорюваних проблем розвитку підприємництва у краї, взаємодії освітніх закладів та бізнесових структур в процесі підготовки кваліфікованих економістів викликали жвавий інтерес в усіх присутніх, а невимушена атмосфера заходу дозволила не лише збагатитись знаннями і досвідом, але й створила чудовий настрій студентам, викладачам секції, гостям та усім учасникам Академії.

2018 04 27 75

З присутніми своїми думками з приводу обговорюваної теми поділилася Бойчик Ірина: «Підприємництво в економічному вузі мають вивчати усі, оскільки ця сфера людської діяльності присутня в усіх галузях - науці, ІТ-галузі, транспорті,  торгівлі, побуті, туризмі тощо. Безпосередня взаємодія з підприємницькими структурами дозволить "заглянути" у підприємницьке середовище і на практиці аналізувати  ті проблеми і виклики, які висуває динамічне середовище.

Тому вважаємо за необхідне з метою стимулювання у студентів критичного мислення щодо проблем розвитку підприємництва в нашому регіоні започаткувати конкурс ЕСЕ "Я - підприємець", а переможці конкурсу можуть бути премійовані безоплатним тижневим-двотижевим стажуванням у Секторі регуляторної служби в області, у міській раді та на одному з підприємств. З цією ініціативою і допомогою звертаємось до наших міських керівників та підприємців».

2018 04 27 86 1

Ольга Шахін висловила підтримку такій ініціативі: «Хочу відзначити, що студенти повинні не формально підходити до такого стажування, а свідомо за період такої практики "взяти" якомога більше практичних навичок і досвіду, який можна здобути лише у підприємницькому середовищі. Також наголошую, що підприємництво для нашої області і міста є тією сферою зайнятості і самозайнятості населення, яка дає левову частку доходів до бюджетів - центрального та місцевих, тому проблеми розвитку підприємництва і торгівлі, як однієї з його найбільш масових сфер, для нашого міста і області особливо актуальні. Тому якісна підготовка економічних кадрів - пріоритет у розвитку освітніх послуг в регіоні».

2018 04 27 29

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...
Thumbnail Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.Org” нагородила волонтерів-перекладачів, які долучилися до проекту “Переклад онлайн курсів”.
Thumbnail Впродовж двох днів (26 та 27 квітня 2018 року) ПрАТ «Тернопільський Молокозавод» («Молокія») гостинно відкрив свої двері та надав можливість Тернопільському міськрайонному центру зайнятості провести...
Thumbnail Одним із основних завдань, яке ставить перед собою Фонд соціального страхування України, є надання допомоги потерпілим на виробництві та особам, які тимчасово втратили працездатність.
Thumbnail Служба зайнятості, як державна соціальна установа, постійно тримає в полі зору такі категорії населення, як діти з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,...
Thumbnail Тернополянки Катерина та Вероніка Кондратенко вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проходив у місті Ковелі, Волинської області.
Thumbnail У Гусятинському районному центрі зайнятості року відбувся навчальний семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 14 осіб, серед яких ті, хто цікавиться...
Thumbnail Для учнів 9-10 класу Тернопільської школи-ліцею № 13 фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзне засідання клубу «Час Z» на тему: «Подорож у професійне майбутнє».