fortuna gif

Останні новини

Тернопільське представництво Асоціації жінок України «Дія» очолить Ольга Шахін

дія19 травня відбулося офіційне відкриття київського представництва Асоціації жінок України «Дія».

Як повідомила одна із учасників цього громадського об’єднання, відома тернополянка, підприємець та громадський діяч Ольга Шахін, незабаром Асоціація розпочне свою активну роботу і в нашому краї.

organizacia zhinok shahin

Діяльність об’єднання направлена на підтримку жінок, дітей та літніх людей у складних життєвих обставинах, навчанні, розвитку особистості. «Зробити світ кращим, добрішим- саме так я розумію мету нашої Асоціації. І починати потрібно перш за все з себе, оскільки неможливо дати іншим того, чого не маєш сам»,- розповідає майбутній керівник тернопільського представництва пані Ольга. «Ми запрошуємо активних жінок, які не байдужі до чужих проблем та до чужого горя, які готові жертвувати особистим часом та інтересами заради допомоги іншим та змінити суспільство на краще, долучатися до роботи громадського об’єднання - підсумувала пані Ольга.   

33121503 1973443262691037 3973168310161244160 n

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.
Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.
Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.