Останні новини

Тернопільське представництво Асоціації жінок України «Дія» очолить Ольга Шахін

дія19 травня відбулося офіційне відкриття київського представництва Асоціації жінок України «Дія».

Як повідомила одна із учасників цього громадського об’єднання, відома тернополянка, підприємець та громадський діяч Ольга Шахін, незабаром Асоціація розпочне свою активну роботу і в нашому краї.

organizacia zhinok shahin

Діяльність об’єднання направлена на підтримку жінок, дітей та літніх людей у складних життєвих обставинах, навчанні, розвитку особистості. «Зробити світ кращим, добрішим- саме так я розумію мету нашої Асоціації. І починати потрібно перш за все з себе, оскільки неможливо дати іншим того, чого не маєш сам»,- розповідає майбутній керівник тернопільського представництва пані Ольга. «Ми запрошуємо активних жінок, які не байдужі до чужих проблем та до чужого горя, які готові жертвувати особистим часом та інтересами заради допомоги іншим та змінити суспільство на краще, долучатися до роботи громадського об’єднання - підсумувала пані Ольга.   

33121503 1973443262691037 3973168310161244160 n

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Творче засідання Клубу «Час Z»
Субота, 06 жовтня 2018
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості з початку навчального року продовжив діяльність Клуб «Час Z» і 3 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання на тему «Що можуть зробити ці руки?».
Thumbnail З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді, Міністерством юстиції України оголошується конкурс творчих робіт...
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ПАТ «Українська залізниця» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для кадрових служб...
Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.