fortuna gif

Останні новини

Тернопільське представництво Асоціації жінок України «Дія» очолить Ольга Шахін

дія19 травня відбулося офіційне відкриття київського представництва Асоціації жінок України «Дія».

Як повідомила одна із учасників цього громадського об’єднання, відома тернополянка, підприємець та громадський діяч Ольга Шахін, незабаром Асоціація розпочне свою активну роботу і в нашому краї.

organizacia zhinok shahin

Діяльність об’єднання направлена на підтримку жінок, дітей та літніх людей у складних життєвих обставинах, навчанні, розвитку особистості. «Зробити світ кращим, добрішим- саме так я розумію мету нашої Асоціації. І починати потрібно перш за все з себе, оскільки неможливо дати іншим того, чого не маєш сам»,- розповідає майбутній керівник тернопільського представництва пані Ольга. «Ми запрошуємо активних жінок, які не байдужі до чужих проблем та до чужого горя, які готові жертвувати особистим часом та інтересами заради допомоги іншим та змінити суспільство на краще, долучатися до роботи громадського об’єднання - підсумувала пані Ольга.   

33121503 1973443262691037 3973168310161244160 n

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту: Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.
Thumbnail У п’ятницю,15 червня, в Чорткові відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».
Thumbnail Захист житлових прав дітей – одне із важливих питань у діяльності служби у справах дітей. На службу  в справах дітей покладені функції здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють,...
Thumbnail На червневому засіданні жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, учасниці спілкувалися на тему: «Ресурси негативних почуттів».
Thumbnail Хочеш вивчити або вдосконалити свої знання з іноземної мови? Тоді приходь на заняття у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді.
Thumbnail Масштабне розважально-музичне свято цими вихідними відбулось в с.Ренів на Зборівщині. З нагоди Дня захисту дітей малечі із навколишніх сіл влаштували незабутні забави із аніматорами, конкурсами,...
Thumbnail На Театральній площі міста Тернополя відбувся фестиваль «Я МАЮ ПРАВО», на якому нагородили переможців регіонального етапу конкурсу малюнків «Я маю право» дипломами I, II, III ступенів, із зазначенням...
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували для безробітних тернополян ярмарок вакансій на виробництві - ТОВ «Тервікнопласт».
Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...