Останні новини

Відомий у Тернополі «борець за правду» насправді альфонс?

Borja 273x300Відомий у Тернополі своєю "чесністю" журналіст Борис Машлянка, якому належить перша незалежна тернопільська інтернет-газета "Про все" (до слова, номер та дата реєстрації, як ЗМІ, на сайті не зазначається) часто полюбляє писати про "корупційні" діяння чиновників Тернопільщини.

Борис, як "незалежний" журналіст, на сторінках видання "Про все" виводить на чисту воду не чистих на руку тернополян. Його публікації часто межують із фільмами та книгами із рубрики "фантастика", а публікації із "жовтим" відтінком усі нормальні мешканці Тернопільщини давно сприймають, як чергову казочку, яка нічого спільного із реальністю не має.

Борис Машлянка часто критикує інших, особливо тих, хто не платить йому та його "дітищу" за позитивні відгуки, а також - відсутність негативних. Проте, як свідчить декларація його дружини, сам живе, як альфонс із тих же фільмів, правда уже із драматичною складовою.

Машлянка Марія Богданівна (дружина Бориса) – завідувач сектору Державного агентства водних ресурсів України у Тернопільській області. За минулий рік, згідно даних з декларації, заробила 136861 грн., а також отримала подарунок у негрошовій формі. Жінка має земельну ділянку, а також квартиру в спільній власності з Процко Олімпією Петрівною.

А от член її сім'ї – чоловік Борис Машлянка не надав інформацію про свої доходи. Ні квартири, ні машини, ні земельної ділянки у нього немає. Також не зазначено про те, скільки податків заплатив Борис Машлянка, як власник "Про все".

Мабуть, Борису не відомо, що перш за все, потрібно бачити колоду в своєму оці, а не скалку в чужому...

П.С. наведені факт – черговий привід для перевірки діяльності "антикорупційних" активістів працівниками НАБУ.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.
Thumbnail 22 листопада в залі ігрових видів спорту ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудуться фінальні змагання фестивалю «Дитяча легка атлетика IAAF». Початок змагань о 14.30 год.  Шість найсильніших тернопільських команд...
Thumbnail Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.
Thumbnail «Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко. Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.