Останні новини

Відомий у Тернополі «борець за правду» насправді альфонс?

Borja 273x300Відомий у Тернополі своєю "чесністю" журналіст Борис Машлянка, якому належить перша незалежна тернопільська інтернет-газета "Про все" (до слова, номер та дата реєстрації, як ЗМІ, на сайті не зазначається) часто полюбляє писати про "корупційні" діяння чиновників Тернопільщини.

Борис, як "незалежний" журналіст, на сторінках видання "Про все" виводить на чисту воду не чистих на руку тернополян. Його публікації часто межують із фільмами та книгами із рубрики "фантастика", а публікації із "жовтим" відтінком усі нормальні мешканці Тернопільщини давно сприймають, як чергову казочку, яка нічого спільного із реальністю не має.

Борис Машлянка часто критикує інших, особливо тих, хто не платить йому та його "дітищу" за позитивні відгуки, а також - відсутність негативних. Проте, як свідчить декларація його дружини, сам живе, як альфонс із тих же фільмів, правда уже із драматичною складовою.

Машлянка Марія Богданівна (дружина Бориса) – завідувач сектору Державного агентства водних ресурсів України у Тернопільській області. За минулий рік, згідно даних з декларації, заробила 136861 грн., а також отримала подарунок у негрошовій формі. Жінка має земельну ділянку, а також квартиру в спільній власності з Процко Олімпією Петрівною.

А от член її сім'ї – чоловік Борис Машлянка не надав інформацію про свої доходи. Ні квартири, ні машини, ні земельної ділянки у нього немає. Також не зазначено про те, скільки податків заплатив Борис Машлянка, як власник "Про все".

Мабуть, Борису не відомо, що перш за все, потрібно бачити колоду в своєму оці, а не скалку в чужому...

П.С. наведені факт – черговий привід для перевірки діяльності "антикорупційних" активістів працівниками НАБУ.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Творче засідання Клубу «Час Z»
Субота, 06 жовтня 2018
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості з початку навчального року продовжив діяльність Клуб «Час Z» і 3 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання на тему «Що можуть зробити ці руки?».
Thumbnail З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді, Міністерством юстиції України оголошується конкурс творчих робіт...
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ПАТ «Українська залізниця» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для кадрових служб...
Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.