fortuna gif

Останні новини

Відомий у Тернополі «борець за правду» насправді альфонс?

Borja 273x300Відомий у Тернополі своєю "чесністю" журналіст Борис Машлянка, якому належить перша незалежна тернопільська інтернет-газета "Про все" (до слова, номер та дата реєстрації, як ЗМІ, на сайті не зазначається) часто полюбляє писати про "корупційні" діяння чиновників Тернопільщини.

Борис, як "незалежний" журналіст, на сторінках видання "Про все" виводить на чисту воду не чистих на руку тернополян. Його публікації часто межують із фільмами та книгами із рубрики "фантастика", а публікації із "жовтим" відтінком усі нормальні мешканці Тернопільщини давно сприймають, як чергову казочку, яка нічого спільного із реальністю не має.

Борис Машлянка часто критикує інших, особливо тих, хто не платить йому та його "дітищу" за позитивні відгуки, а також - відсутність негативних. Проте, як свідчить декларація його дружини, сам живе, як альфонс із тих же фільмів, правда уже із драматичною складовою.

Машлянка Марія Богданівна (дружина Бориса) – завідувач сектору Державного агентства водних ресурсів України у Тернопільській області. За минулий рік, згідно даних з декларації, заробила 136861 грн., а також отримала подарунок у негрошовій формі. Жінка має земельну ділянку, а також квартиру в спільній власності з Процко Олімпією Петрівною.

А от член її сім'ї – чоловік Борис Машлянка не надав інформацію про свої доходи. Ні квартири, ні машини, ні земельної ділянки у нього немає. Також не зазначено про те, скільки податків заплатив Борис Машлянка, як власник "Про все".

Мабуть, Борису не відомо, що перш за все, потрібно бачити колоду в своєму оці, а не скалку в чужому...

П.С. наведені факт – черговий привід для перевірки діяльності "антикорупційних" активістів працівниками НАБУ.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту: Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.
Thumbnail У п’ятницю,15 червня, в Чорткові відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».
Thumbnail Захист житлових прав дітей – одне із важливих питань у діяльності служби у справах дітей. На службу  в справах дітей покладені функції здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють,...
Thumbnail На червневому засіданні жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, учасниці спілкувалися на тему: «Ресурси негативних почуттів».
Thumbnail Хочеш вивчити або вдосконалити свої знання з іноземної мови? Тоді приходь на заняття у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді.
Thumbnail Масштабне розважально-музичне свято цими вихідними відбулось в с.Ренів на Зборівщині. З нагоди Дня захисту дітей малечі із навколишніх сіл влаштували незабутні забави із аніматорами, конкурсами,...
Thumbnail На Театральній площі міста Тернополя відбувся фестиваль «Я МАЮ ПРАВО», на якому нагородили переможців регіонального етапу конкурсу малюнків «Я маю право» дипломами I, II, III ступенів, із зазначенням...
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували для безробітних тернополян ярмарок вакансій на виробництві - ТОВ «Тервікнопласт».
Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...